Trzeci numer magazynu WhiteMAD trafił do sklepów. Można go zamówić online poniżej. Wybierz jedną z poniższych opcji i kliknij miniaturkę. To najprostszy sposób, aby dostać magazyn prosto do domu:

Magazyn WhiteMAD no. 3 (nowość)

cena: 20 zł


Zestaw trzech numerów (no. 3+2+1)

cena: 30 zł


Zestaw dwóch numerów (no. 3+2)

cena: 25 zł


Zestaw dwóch numerów (no. 3+1)

cena: 25 zł

Cieszymy się, że możemy oddać w Wasze ręce trzeci numer magazynu WhiteMAD. W dziale „moda” przeczytacie wywiad z modelką Zuzanną Bijoch, która opowiedziała nam o tym, jak w modelingu stawiała swoje pierwsze kroki.

W dziale poświęconym architekturze zaglądamy do niezwykłego apartamentu w Jeleniej Górze, który właściciele urządzili nad ogromną fabryką. Mimo industrialnego otoczenia, architektom udało się stworzyć idealne miejsce do życia. Pokazujemy też jednorodzinny dom, który powstał w niewielkim Bojanie na Kaszubach. Jego dość surowa elewacja to pomysł projektantów z biura Pracownia 111, dzięki czemu budynek śmiało mógłby stanąć w malowniczym krajobrazie Skandynawii.

Odwiedziliśmy też restaurację Seafood Station w Sopocie, w której można poczuć się jak na wielkim, rybnym targu.

Sprawdziliśmy również, jak wyglądają studia na artystycznych uczelniach w Holandii. Swoimi wrażeniami podzieliła się z nami Zuzia Miel, która od kilku lat tam mieszka.

W tym numerze zaglądamy także do Londynu. Odwiedzamy tam miejsca, o których mogliście jeszcze nie słyszeć. Są kawiarnie, butiki, miejsca ze sztuką uliczną i… ogromny uśmiech.

Numer zamykamy genialnym portfolio Pawła Franika. Chłopak ma spory talent do fotografowania.

To tylko niewielki zarys tego, co znajdziecie w trzecim numerze magazynu WhiteMAD. Zobaczcie sami!

W razie problemów służymy pomocą, śmiało piszcie:

sprzedaz@whitemad.pl

Kupując magazyn akceptujesz regulamin.