Gigi Hadid zaprojektuje dla marki Tommy Hilfiger!

Ten rok zdecydowanie należał do Gigi Hadid. Do swojego bogatego w projekty CV dopisać może rozpoczęcie współpracy z jednym z największych domów mody Tommym Hilfigerem.

Jednak tym razem Gigi nie tylko zostanie twarzą i ambasadorem marki, ale także zaprojektuje część kolekcji, której premiera odbędzie się jesienią przyszłego roku.

Znam Gigi i jej rodzinie od lat, niesamowite jest przyglądać się jak zostaje jedną z najlepszych modelek na świecie, oraz najbardziej wpływowych kobiet w świecie mody – napisał projektant w wydanym oświadczeniu.

Nigdy bym nie przypuszczała, że zostanę poproszona o zaprojektowanie części nowej kolekcji dla tak znanej i szanowanej marki. Nadal mam wrażenie, że wszystko co spotkało mnie w tym roku to jeden wielki sen – komentuje Hadid.

Sesję do kampanii wizerunkowej kolekcji i zapachu zaplanowano na początek 2016 r. w Nowym Jorku, a jej końcowy efekt zobaczymy jesienią 2016 r. Kampania z udziałem Hadid będzie realizowana równolegle z kampanią męskiej kolekcji, której ambasadorem jest tenisista Rafael Nadal. Uwieńczeniem współpracy będzie także udział supermodelki w wydarzeniach promocyjnych w wybranych miastach, w tym w pokazie Hilfiger Collection podczas New York Fashion Week.

Tommy Hilfiger może pochwalić się długą historią współpracy z inspirującymi postaciami popkultury. Gigi Hadid dołącza do wciąż rosnącego panteonu wyjątkowych kobiet, które współpracowały z marką: Beyoncé, Kate Hudson, Charlotte Gainsbourg, Naomi Campbell, Naomi Watts i Alexa Chung, a także siostry Suki i Immy Waterhouse oraz modelka Behati Prinsloo. Markę charakteryzuje również imponująca lista topmodelek, które występują w jej pokazach, w tym Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Lizzy Jagger, Georgia May Jagger, Bella Hadid, Binx Walton i Stella Maxwell.

Kolekcja jesień 2016 Hilfiger Collection i Tommy Hilfiger będzie dostępna w sklepach firmowych na całym świecie, w wyselekcjonowanych salonach partnerskich oraz w sklepie online tommy.com. Wielbiciele marki i fani modelki mogą dzielić się opiniami w mediach społecznościowych przy użyciu znaczników #TOMMYXGIGI oraz @TommyHilfiger i @GigiHadid.

Jak myślicie, sprawdzi się w roli projektantki?

MTM1MjA0NTYyNzcxNDgzMTAy