15. numer magazynu whiteMAD [PREMIERA]

Każde wydanie whiteMAD to dla nas okazja, by pokazać, jak postrzegamy piękno. Na stronach magazynu znajdziecie efekty pracy fotografów, architektów i projektantów, których dorobek wywiera na nas ogromne wrażenie.

Piętnasty numer tradycyjnie otwieramy działem Moda, w którym publikujemy edytoriale Karoliny RamosDominiki Witos i genialną sesję autorstwa Pawła Fabjańskiego. Ten ostatni przełamuje schematy fotografii. Osoby, którym robi zdjęcia, często skanuje cyfrowo, by osiągnąć zaskakujący efekt.

W dziale Architektura czeka na Was mnóstwo wnętrzarskich inspiracji. Podpowiadamy, jak urządzać zarówno małe lokale, jak i przestronne domy. Zaglądamy do mieszkania na warszawskim Muranowie, w którym Aleksandra Mętlewicz wykorzystała każdy centymetr, tworząc funkcjonalną i dizajnerską przestrzeń. Zabieramy was w podróż do Dubaju, gdzie trwa Światowa Wystawa EXPO 2020. Również w tym dziale publikujemy tekst Michała Szymko, który opisał Łotwę.

W dziale Design zobaczycie nowe projekty młodych projektantów. To przedmioty, które cechuje dobry wygląd i ponadczasowy minimalizm. Ich twórcy dbają o środowisko naturalne i… jeże! Wszak nie tylko domowym zwierzakom należy się troska!

Na koniec zerknijcie na dorobek Dariusza Jasaka, którego portret zdobi okładkę. Fotograf robi nie tylko genialne zdjęcia modowe, ale też uwielbia fotografować architekturę. Rozmowę z nim przeprowadziła Mari Krystman. W dziale Portfolio polecamy również artykuł o pocztówkach, które zaprojektowała Katarzyna Kobierska.

Numer możecie wygodnie zamówić z dostawą do domu lub paczkomatu w naszym sklepie klikając TUTAJ lub we wszystkich salonach sieci Empik w Polsce oraz wybranych punktach InMedio, Relay oraz Ruch.