WYDARZENIA

17. NUMER MAGAZYNU WHITEMAD [PREMIERA]

Zima za oknami sprawia, że tęsknimy za kolorami. Dlatego też strony siedemnastego numeru magazynu whiteMAD są pełne intensywnych barw. Numer właśnie trafił do sprzedaży! 

W dziale Moda znajdziecie genialne kolekcje młodych projektantek. Publikujemy projekty, które przygotowały Martyna Pietura i Kamila Wachta, świeżo upieczone absolwentki Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Link do sklepu: kliknij TUTAJ

Dział Architektura jest okazją do zapoznania się z ponadczasowymi rozwiązaniami wnętrzarskimi. Opisujemy też ogromny dom projektu Mobius Architekci. To jeden z najbardziej wyjątkowych budynków jednorodzinnych, które pokazywaliśmy na naszych łamach. Następnie w wyjątkową podróż zabiera nas Michał Szymko, który tym razem odwiedził Kanadę.

Czy z tworzenia ilustracji można się utrzymać? W dziale Design publikujemy wywiad z Zuzą Gadomską. Ilustratorka pracuje w branży kreatywnej od lat i odnosi spore sukcesy. To właśnie Zuza przygotowała nasz pamiątkowy portret, który możecie zobaczyć otwierając nowy numer magazynu whiteMAD. W tym dziale znajdziecie też sprytny zestaw do kiszenia od MOZI Studio oraz dowiecie się, w jaki sposób działa maleńka skrzynia do hodowli grzybów.

Design to też elektronika. Dlatego opisujemy nasze doświadczenia z pracy z komputerem Lenovo, na którym został złożony ten numer whiteMAD.

A na koniec dział Portfolio. Kacper Niezabitowski przygotował projekt rewitalizacji opuszczonego klasztoru, a fotograf Aleksander Małachowski Hashtagalek – przybliża nam specyfikę swojego zawodu i podpowiada, jak fotografować architekturę. Zdjęcie autorstwa Aleksandra zdobi okładkę tego numeru.

Nowy numer magazynu whiteMAD możecie wygodnie zamówić z dostawą do domu lub paczkomatu w naszym sklepie klikając TUTAJ lub we wszystkich salonach sieci Empik w Polsce oraz wybranych punktach InMedio, Relay, Virgin, Discover, 1 Minute oraz Hubiz.

Recent Posts

Chodnik, który zapobiega podtopieniom. To projekt pracowni Snøhetta

Flyt - tak nazywa się chodnik, który zapobiega podtopieniom w miasta. System zaprojektowała norweska pracownia…

20 marca 2023

Mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską. Ma 120 metrów kwadratowych.

Mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską to najnowsza realizacja architektów z pracowni VZOROVO. Apartament na wynajem…

20 marca 2023

Adam Szczęsny i jego lampy 3D. Poznajcie Yam Yest Design

Z wykształcenia jest architektem, ale odnalazł inny sposób na życie. Adam Szczęsny założył firmę Yam…

19 marca 2023

Goetheanum w Dornach w Szwajcarii. Jest jak betonowy pałac

Majestatyczna bryła od niemal stu lat dominuje nad krajobrazem malowniczej miejscowości Dornach. Jej projekt wykonał…

19 marca 2023

Dom pawilonowy w Przanowicach. Jest prosty i elegancki!

Dom pawilonowy w Przanowicach zaprojektowali architekci z pracowni MOOD Architekci. Zlokaizowany w jednej z podłódzkich…

19 marca 2023

Pierwszy mikrolas w Gdańsku. Przy jego sadzeniu pomógł japoński naukowiec!

Pierwszy mikrolas w Gdańsku został zasadzony we współpracy władz miasta i samych mieszkańców. Zielony zagajnik…

19 marca 2023

Ta strona korzysta z pliki cookie, dzięki którym informacje są przechowywane na Twoim komputerze. Pozostawanie na tej stronie oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookie.

Dowiedz się więcej