Acne Studio otwiera różowy butik w Mediolanie. Jest pięknie i nowocześnie

Różowy kolor coraz częściej pojawia się jako dominująca barwa w różnego rodzaju realizacjach. Poczynając od przedszkoli, po kawiarnie, na butikach kończąc. Przykład z Mediolanu jest wyjątkowo dobry!

Butik powstał w sercu Mediolanu, przy Piazza del Carmine w dzielnicy Brera, znanej z eleganckich sklepów i włoskich projektantów. Acne Studio stworzyło butik oparty na odcieniach szarości i bieli oraz kontrastującego pudrowego różu. Wewnątrz będzie mieścić się flagowy sklep szwedzkiej marki. Jak zaznacza założyciel domu modu, Jonny Johansson wnętrze to nie wszystko. Bardzo ważne dla Szwedów było również miejsce:

Niemal 5 lat zajęło nam wybranie odpowiedniego miejsca w Mediolanie. Jestem prze szczęśliwy, że czekaliśmy tak długo, bo Piazza del Carmine jest miejscem wyjątkowym. (…) Sam sklep jest całkowicie unikatowy, ale też całkowicie taki jak Acne

Nie można się nie zgodzić. Piazza del Carmine jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Mediolanie, ale również jednym z najbardziej pożądanych przez zagraniczne domy mody.