Apartament pokazowy ABB Living Space® Experience na chwilę zmienił się w salę koncertową

Pod koniec czerwca apartament pokazowy ABB Living Space® Experience w Warszawie stał się miejscem, w którym zorganizowano nietypowe wydarzenie. Wnętrze inteligentnego mieszkania zmieniło się w salę koncertową.

Apartament pokazowy ABB Living Space® Experience to nie tylko przestrzeń prezentacji rozwiązań automatyki budynkowej. To również miejsce, do którego zapraszani są architekci na wydarzenia o charakterze artystycznym. Oprócz wykładów i warsztatów upowszechniających wiedzę o architekturze i sztuce, odbywają się tutaj też pokazy filmowe czy koncerty muzyczne.

Na początku lata inteligentna i elegancka przestrzeń ABB Living Space wypełniła się dźwiękami muzyki oraz zapachem pysznego jedzenia. Organizatorzy ugościli Grzecha Piotrowskiego, twórcę World Orchestra – światowego projektu, który łączy ze sobą muzykę z odległych zakątków świata, splatając ją z jazzem i impresjonizmem. Dźwięki saksofonu Grzecha dopełniło brzmienie instrumentu klawiszowego Michała Salomona i elementy ożywionego dialogu z publicznością. Rozsiadając się w wygodnych fotelach mogliśmy bowiem wchodzić w kontakt z muzykami i w ten sposób wpływać na przebieg całego wydarzenia.

ABB Living Space Experience znajduje się w Warszawie przy ulicy Duchnickiej 3. To licząca 170 m kw. powierzchni przestrzeń mieszkalna, w której można samemu przekonać się, jak funkcjonuje inteligentny dom i poznać jego zalety.


Wydarzenie odbyło się pod patronatem Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, firmy Miele oraz Magazynu WhiteMAD. Więcej na stronie solutions.abb/pl-smarterhome.

fot. ABB