AQForm, czyli funkcjonalny detal w Twoim wnętrzu

Czy detale wykończenia wnętrz mogą być równocześnie estetyczne i funkcjonalne? Czasem obawiamy się, że za eleganckim wyglądem nie kryje się jakość i trwałość produktu, a detale poza estetyką jedynie „zbierają kurz”. Jednak wygląd i użyteczność nie muszą się wzajemnie wykluczać, a dowodem na to jest oświetlenie PET next od marki AQForm. Ta minimalistyczna oprawa odznacza się wysokim poziomem estetyki i sprawdza się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych, wysokich przestrzeniach.

Rola detali

Detale budują atmosferę wnętrza. Ten niewielki akcent w mieszkaniu to może być subtelne połączenie form na ścianie czy listwie przypodłogowej lub większe elementy wolnostojące, jak ozdobny wazon, świece oraz poduszki na kanapie. Detale poza tym, że definiują styl wnętrza i znacznie zwiększają walor estetyczny, mogą być również przydane w codziennym funkcjonowaniu.

Detal w formie oświetlenia

Funkcjonalnymi detalami są przedmioty towarzyszące nam każdego dnia: klamki, uchwyty, czy nawet oświetlenie! Dobrym przykładem jest PET next, nowa odsłona sprawdzonej serii opraw oświetleniowych od marki AQForm, dostępna teraz w trzech różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Wersja mini dzięki swoim niewielkim gabarytom oczywiście doskonale sprawdzi się jako oryginalna i minimalistyczna dekoracja ściany, zwłaszcza za sprawą ozdobnego pierścienia. Ten estetyczny element z jednej strony pozwala bawić się wykończeniem produktu a z drugiej – pełni dodatkowe, znacznie ważniejsze funkcje. Przede wszystkim zwiększa kąt ochrony, co gwarantuje brak nieprzyjemnego olśnienia i zapewnia komfort wizualny użytkownikom wnętrza.

Detale we wnętrzu odgrywają dużą rolę, w końcu „diabeł tkwi w szczegółach”. Nadają wnętrzu charakteru i stylu oraz pełnią bardzo wiele funkcji: – odpowiednio dopracowane zadbają o komfort użytkowania wnętrza.

Zobacz również: Lampa | Minimalizm | Apartament | Architektura

O marce:

AQForm (wcześniej znany jako Aquaform Lighting Solutions) to nagradzana polska marka, w której portfolio można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe, potrafiące przemówić do emocji. Ma silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jest wyraźnie obecna na wielu rynkach europejskich. Udało jej się wykreować wymowne i charakterystyczne wzornictwo, potrafiące skusić profesjonalistów, kreatorów trendów i konsumentów. AQForm jest częścią międzynarodowej grupy Delta Light, obejmującej swoją działalnością ponad 120 krajów. Jedną z wielu przyczyn sukcesów marki jest doskonałe wsparcie dla architektów, specjalistów branży oświetleniowej i użytkowników.
www.aqform.com