Architektoniczna perła Bałtyku? Tak będzie wyglądać hotel Gwiazda Morza

Tematem wiodącym w hotelu będzie Spa & Sport. Swoim klientom oferował będzie rozbudowaną ofertę Spa, która rozciągać się będzie przez cztery jego kondygnacje, a znajdą się w nim także baseny, w tym jeden na dachu obiektu.

Za opracowanie koncepcji, jej wdrożenie i monitorowanie stanu wody w nieckach obiektu odpowiedzialna będzie firma Basen Complex. Każdy z basenów realizowany będzie w technologii Silver Pool, co oznacza, że do oczyszczania wody nie zostanie użyty powszechnie stosowany chlor, a jony srebra, które należą do najzdrowszych, a zarazem najbardziej ekologicznych z obecnie znanych technik.

W hotelu, którego otwarcie planowane jest już w pierwszym kwartale 2019 roku na gości czekać będą aż cztery baseny. Basen typu „infinty” znajdujący się na dachu obiektu zaprojektowany został z przelewami po dwóch bokach. Oferował będzie wyjątkowy widok na panoramę Władysławowa, otwarte morze i Półwysep Helski.

Basen zewnętrzny, jest idealnym sposobem na obcowanie z największym źródłem życia, jakim jest słońce. Aby zapewnić gościom hotelu pełen relaksu wypoczynek jeszcze bliżej słońca, zaproponowaliśmy Inwestorowi realizację na dachu obiektu basen typu „infinity”. Dzięki niemu, przyszli goście, korzystając z basenu ujrzą widnokrąg, mając jednocześnie wrażenie, że woda z basenu spływa w przepaść – powiedział Przemysław Bubiło, przedstawiciel firmy Basen Complex.

Projekt budynku przygotowali architekci z pracowni Iliard. Do ich obowiązków należało przygotowanie projektu wnętrz hotelu, klubu muzycznego, restauracji i pokoju zabaw.

Hotel Gwiazda Morza przygotowywany jest w modelu condo. Pokoje w obiekcie można nabyć na własność i wykorzystywać inwestycyjnie, w oparciu o wieloletnią umowę dzierżawy z operatorem hotelu. Umowa gwarantuje dochody na poziomie 7 proc. w skali roku przez okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 5 lat oraz 14 dniowe pobyty właścicielskie.

materiały prasowe