Art Store dla telewizorów The Frame: 5 ciekawostek, które warto poznać

W 2017 roku, wraz z rynkowym debiutem telewizora The Frame, Samsung uruchomił cyfrowy sklep ze sztuką Art Store, który powstał z myślą o tym niezwykłym ekranie. Tym samym użytkownicy The Frame zyskali dostęp do stale uzupełnianej kolekcji sztuki z najsłynniejszych galerii i muzeów świata.

The Frame w wyjątkowy sposób połączył sztukę i technologię. W unikatowym Trybie Sztuka, na ekranie można podziwiać ulubione obrazy i grafiki artystów z całego świata, które dostępne są w Art Store. Wrażenie obcowania ze sztuką potęguje Design Obrazu i wymienne, dostępne w różnych kolorach ramki.

Budując kolekcję dostępną w Art Store Samsung współpracuje z renomowanymi instytucjami kultury z całego świata. Dzięki tym partnerstwom, obecnie w katalogach Art Store jest już ponad 1500 obrazów pochodzących z 42 krajów. Wśród nich arcydzieła, takie jak Gwiaździsta Noc autorstwa Vincenta Van Gogha czy Mona Lisa Leonarda da Vinci.

Z pomocą Art Store telewizor The Frame przemienia domowy salon w galerię sztuki, gdzie ulubione dzieła można kontemplować godzinami. Oto kilka faktów o tej niezwykłej platformie ze sztuką:

Kupując telewizor The Frame z rocznika 2021 do 31 grudnia 2021 r., można obecnie skorzystać także z promocji i odebrać wybrane przez siebie ramki. Wystarczy wyrazić opinię o telewizorze Samsung na jednej ze wskazanych stron internetowych z hasztagiem #OpinieTheFrame oraz zarejestrować swój zakup w ciągu 21 dni, dołączając zdjęcie lub zrzut ekranowy pozostawionej opinii. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, wybrana ramka The Frame zostanie wysłana kurierem pod wskazany adres.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji promocja-theframe.samsung.pl.

Czytaj też: Technologia | Wnętrza | Minimalizm | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

Artykuł przygotowałem we współpracy z firmą Samsung.

źródło zdjęć: Samsung