Arte Tower – wzór elegancji tuż przy plaży

Włoski projektant, Antonio Citterio zachwyca po raz kolejny. Tym razem stworzył „ultra-luksusowe rezydencje mieszkalne”. Staną one tuż przy jednej z najsłynniejszych plaż świata – Miami Beach.

Arte Tower powstanie na jedno akrowej działce, tuż przy plaży, wzdłuż której ciągnie się promenada wręcz naszpikowana ekskluzywnymi sklepami i butikami. Za projekt odpowiedzialne bylo włoskie biuro Citterio-Viel Partners, założone przez Antonio Citterio i Patricie Viel. Wspólnie zaprojektowali nie tylko sam budynek, ale i wnętrza.

Na szczególną uwagę zasługuje fasada. Niemal cała pokryta szkłem, by jak najlepiej doświetlać wnętrza oraz pozwalać na odkrycie jak najlepszych widoków. Dodatkowo, każde z 12 pięter ma swój dość głęboki balkon.

Rezydencja wyposażona również będzie w centrum fitness, basen zewnętrzny i wewnętrzny, klimatyzowany garaż (po 3 miejsca dla każdego mieszkania). Wśród rozrywek, znaleźć tam można symulator golfa, palarnię cygar, winiarnię oraz kort do tenisa zlokalizowany na dachu.