Aukcja charytatywna ratująca buldogi francuskie. Licytuj rzeźbę w komentarzach na Facebook’u!

Rusza kolejna aukcja charytatywna organizowana przez twórców marki KUFA.design. po raz 6 zbiórka pieniędzy wesprze fundację “Załoga Bulldoga” ratującą buldogi francuskie.

Na szóstej już edycji cyklu aukcji “ARTYŚCI DLA ZAŁOGI BULLDOGA” będzie można wylicytować rzeźbę twórców KUFA.design, przedstawiającą buldoga  francuskiego, zinterpretowaną przez uznanego malarza, grafika, ilustratora, projektanta łączącego w swojej działalności sztukę z rzemiosłem, założyciela legendarnej marki streetwearowej TURBOKOLOR – Pawła Swanskiego.
Pomysłodawcami aukcji są: Katarzyna Fober – rzeźbiarka, absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Rzeźby, aktualnie prowadząca Pracownię Rzeźby na Katowickiej ASP oraz Bartłomiej Polak – absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy wspólnie tworzą markę KUFA.design. Jak sami przyznają z pasji do tworzenia i z zamiłowania do czworonogów postanowili tworzyć rzeźby psich głów i zrobić z tego nie tylko swój biznes, ale też sposób na życie. Ich prace zdobią wnętrza już na 5 kontynentach w 22 krajach.

Zebrane środki zostaną w całości przekazane na potrzeby fundacji ratującej buldogi francuskie – “ZAŁOGA BULLDOGA”, która Od 2014 roku uratowała ponad 550 psów. W poprzednich aukcjach, na swój własny autorski sposób, rzeźby zinterpretowały piosenkarki Kasia Lis, Marcelina, Kasia Flanelowa oraz Natalia Grosiak, a także
utalentowana Tatuatorka Marta “Hoła’ Hołderna. Ozdobiona przez nią rzeźba została udekorowana liczbą ponad 13 000 małych koralików.Tym razem przedmiotem aukcji jest rzeźba buldoga francuskiego  w interpretacji Swanski Studio czyli Pawła Swanskiego i Weroniki Naive, którzy w charakterystycznym dla siebie stylu, ozdobili betonową KUFĘ na potrzeby licytacji. Cena wywoławcza rzeźby to 1500 zł.Do aukcji możecie dołączyć tutaj: www.facebook.com/kufa.design/posts/659181351228470