Autonomiczna hulajnoga. Zapamięta ulubione trasy i sama dotrze do celu! 

Poznajcie hulajnogę Pal – pierwszą na świecie hulajnogę, wyposażoną w technologię sztucznej inteligencji (AR). Pal zapamięta najczęściej wybierane trasy i bez Twojego kierowania dojedzie bezpiecznie do celu. To jednak nie wszystko!

Projekt stworzyli chińscy inżynierowie wywodzący się z jednego z koncernów motoryzacyjnych. Wynalazcy Pal postanowili przełożyć najnowsze trendy ze świata samochodów do hulajnóg, które obecnie przeżywają prawdziwy renesans na całym świecie. Jednym z tych trendów jest wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji (AR) oraz machine learning, które razem sprawią, że hulajnoga będzie nieustannie się uczyć naszych nawyków, rozpozna zagrożenie na drodze, a także zapamięta najczęściej wybierane przez nas trasy i samodzielnie nimi pojedzie.

 

Hulajnoga będzie również wyposażona w baterię. Szary, pokryty filcem element przy kierownicy będzie można bez problemu wymontować i podłączyć w niemal każdym miejscu do klasycznego kontaktu. Dodatkowo, bateria jest bardzo lekka i szybko się ładuje, co pozwala na proste i szybkie naładowanie akumulatorów na przykład w kawiarni.

Kolejnym atutem Pala jest dedykowana aplikacja mobilna, która poza estetycznym interfejsem wyposażona jest w nawigację, licznik kilometrów, wskaźnik stanu baterii i wiele, wiele więcej. Pal rozpozna też nasze komendy głosowe i co ciekawe, tylko nasze komendy – dzięki temu nie będziemy potrzebowali kluczyka. Wystarczy serdeczne powitanie, a hulajnoga sama się odpali i zaproponują kierunek podróży.