„Banksy’s Graffiti” – gdy sztuka uliczna trafia na ubrania Medicine!

Street art to forma wyrazu, która wzbogaca przestrzeń miejską i podejmuje ważne tematy na wielu płaszczyznach. Daje też szerokie pole do interpretacji każdemu, kto się przy nim choć przez moment zatrzyma. To właśnie ten rodzaj sztuki znalazł się w kolekcji Medicine „Banksy’s Graffiti”!

Zanurz się w sztuce i odkryj na nowo prace, które do tej pory zdobiły tylko ulice największych miast świata. Wybierz tę, która jest Ci najbliższa i prezentuj ją dumnie na co dzień. W Medicine street art wypełnia teraz t-shirty, koszule, bluzy oraz dodatki! Staje się znaczącym elementem, który znakomicie wpasowuje się w modę miejską i dodaje charakteru każdej stylizacji. Nikt nie przejdzie koło tej kolekcji obojętnie, bo graffiti, jakie wykorzystano w „Banksy’s Graffiti”, rozpozna prawie każdy! Poruszają one bardzo ważne tematy – antywojenne, antykapitalistyczne czy pacyfistyczne. Prace, dzięki swej różnorodności, niosą za sobą inną, ciekawą opowieść. Nie bez znaczenia pozostają również symbole i slogany, jakie zostały w nich wykorzystane.


Przeniesienie tej formy artyzmu na ubrania Medicine sprawia, że sztukę można napotkać nie tylko na wystawach czy ulicy. Teraz również odbiorcy stają się nośnikami sztuki! Warto w czasie spacerów poznać rodzimy street art w swojej okolicy. Odkryjesz, że wszędzie można odnaleźć ciekawe przykłady sztuki ulicznej, które inspirują, zmuszają do przemyśleń: „co artysta miał na myśli”, a przede wszystkim zachwycają!

The „earth” without „art” is just „eh”!

Zobacz również: Bluza | Moda | Edytorial