Poznań: biało-czerwone barierki zniknęły! Wystarczył jeden wpis

Zdjęcie pomalowanych w białe i czerwone pasy barierek kilka dni temu pojawiło się na forum skyscrapercity.com. Fotografia opublikowana została również na facebookowym fanpage stowarzyszenia Inwestycje dla Poznania i wywołała falę negatywnych komentarzy.

Internautom nie spodobało się zwłaszcza to, że barierki stanęły w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Brama Poznania ICHOT.

No chyba sobie ktoś żartuje…Maciej Wudarski, Mariusz Wiśniewski, Rada Osiedla Ostrów Tumski Śródka Zawady Komandoria, ratujcie.fot. milena_jesenska, SSC

Posted by Stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" on 3 luty 2016

W opublikowanym poście oznaczeni byli obaj wiceprezydenci Poznania: Maciej Wudarski oraz Mariusz Wiśniewski. Ten ostatni odpowiedzialny jest między innymi za rewitalizację i zagospodarowanie brzegów Warty. Wiceprezydent Wiśniewski zareagował niemal błyskawicznie. Już po 50 minutach poinformował, że prace przy budynku Bramy Poznania zostały wstrzymane.

b3


Byliśmy na miejscu. Po biało-czerwonych barierkach nie ma już śladu. Zamiast nich pojawiły się szare. Wyglądają lepiej? A może takie barierki w tym miejscu w ogóle nie są potrzebne?

zdjęcie: milena jesenska