PARADISO

Barmani z najlepszego baru na świecie odwiedzą warszawski gin bar Lane’s

13 kwietnia w Lanes mieszczącym się w warszawskim Hotelu Bristol gości podejmą barmani z kultowego baru Paradiso z Barcelony. W trakcie guest shiftu Gianluca Basso i Paolo Mereghetti zaserwują cztery koktajle z najnowszego menu Paradiso — The Evolution. To wydarzenie, które nie może umknąć miłośnikom sztuki barmańskiej i fanom wyjątkowych koktajli.

Lane’s to unikalne miejsce na barowej mapie Warszawy. Piękne wnętrza, wyjątkowa oferta i najlepsi barmani rozbudzają zmysły gości. A wydarzenia specjalne stanowią jego dodatkową przewagę. W poszukiwaniu nowych smaków i doświadczeń Lane’s dotarł aż do słonecznej Barcelony, zapraszając do Warszawy wyjątkowych gości z baru Paradiso.

Barceloński Paradiso to numer 1 na liście The World’s 50 Best Bars 2022. To miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność łączą się w eleganckiej i rozrywkowej atmosferze. Jego założycielem jest Giacomo Gianniotti — znany i ceniony barman, przedsiębiorca i laureat wielu nagród branży gastronomicznej. W Paradiso można znaleźć oryginalne i innowacyjne koktajle, stworzone z najwyższej jakości składników.

Już wkrótce tych wyjątkowych drinków będzie można spróbować w Lane’s. Gianluca Basso i Paolo Mereghetti z Paradiso, zaserwują gościom,  podczas guest shiftu cztery unikatowe koktajle: Marco Polo, Top Gun, Sound Of Waves oraz Kriptonita. Każdy drink z niepowtarzalnym składem, co zapewni wyjątkowe doznania smakowe.

PARADISO

Nie jest to pierwszy Guest Shift, który odbywa się w Lane’s. W styczniu w warszawskim gin barze gościł Federico Pavan z londyńskiego Donovan Baru. Te regularne spotkania mają na celu wprowadzenie gości do świata najlepszych koktajli. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich spragnionych nowych smakowych wrażeń. Partnerem tych wyjątkowych spotkań barmańskich jest Dom Gin i marka Bareksten.

Gin bar w historycznej i eleganckiej części Warszawy, który gwarantuje wyjątkowe doznania.  Zaskakuje i oczarowuje gości — od wystroju wnętrza i widoku za oknem, przez oryginalne menu, po autorską kartę mistrzowskich koktajli. Wnętrze w stylu Art Deco, wysmakowane i eleganckie, jednocześnie jest przestrzenią komfortową, pozwalającą na prawdziwy relaks.  W menu baru znajdziemy koktajle klasyczne w sekcji vintage, smakiem przenoszą do lat 20. i 30. XX wieku. Sekcja hedonistyczny lifestyle oferuje kompozycje oparte o luksusowe alkohole i oryginalne składniki takie jak trufle, belgijska czekolada czy jadalne złoto. Wszystkie koktajle są podawane w ręcznie robionych kieliszkach i naczyniach o różnorodnych kształtach. Koktajlowe menu zmienia się co kilka miesięcy.

źródło: materiały prasowe

Czytaj też: Bar | Warszawa | Ciekawostki | Wydarzenia | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły