Biżuteria Mokobelle i autorska kolekcja Mariety Żukowskiej “SEI FELICE BAMBINA”

SEI FELICE BAMBINA to autorska kolekcja biżuterii Mariety Żukowskiej zaprojektowana specjalnie dla MOKOBELLE. Powstała w efekcie wielomiesięcznej współpracy znanej aktorki i ikony stylu z doświadczonym zespołem projektantów i jubilerów. Marieta od zawsze marzyła o stworzeniu własnej biżuterii, w której niezwykła moc talizmanów spotyka się z piękną, niebanalną formą.

Inspiracją do powstania tej kolekcji były zaczerpnięte z chińskiego horoskopu magiczne symbole zwierząt, ezoteryczna siła kamieni szlachetnych oraz wyrafinowana włoska elegancja.

Dzięki temu oryginalnemu i niezwykłemu połączeniu zamkniętemu w minimalistycznych formach oraz najwyższej jakości ręcznego wykonania, biżuteria Mokobelle urzeka swoją prostotą i ponadczasowym charakterem.

Kolekcja podzielona jest na trzy linie – pierwsza oparta została na 12 monetach z wizerunkami zwierząt – opiekunów duchowych. Druga, to prosta w formie, designerska biżuteria ze szlachetnymi kamieniami mocy – szafirami i rubinami. Trzecią linię tworzą naszyjniki z wybranymi przez Marietę, klasycznymi wzorami zawieszek Mokobelle.

MONETY MOCY

Linia oparta na symbolice chińskiego horoskopu składa się z 12 monet z wizerunkami zwierząt – opiekunów duchowych. Jest tak zaprojektowana, aby można je było nosić zawsze przy sobie – jako naszyjnik w trzech różnych wersjach do wyboru, jako bransoletkę lub w formie pojedynczego kolczyka.

Z kolekcji można wybrać symbol własnego zodiakalnego patrona, osoby bliskiej lub łączyć zawieszki w różne konfiguracje według zasad interpretacji chińskiego horoskopu.

SIŁA KAMIENI

W skład drugiej linii wchodzi biżuteria bardziej designerska i inspirowana geometrycznymi formami, które uzupełnione zostały dwoma szlachetnymi kamieniami mocy – szafirem i rubinem. Pierwszy z nich symbolizuje mądrość, wierność i równowagę, natomiast drugi odpowiada za szczęście, miłość oraz namiętność. Linia składa się z dwóch wzorów monokolczyków, które można łączyć i stylizować w oryginalny sposób oraz z dopasowanych do nich dwóch modeli pierścionków o bardzo prostych i wyrazistych kształtach, które również można nosić pojedynczo lub w zestawie. Całość tej mini kolekcji uzupełniają bransoletki – klasyczne i ponadczasowe obręcze o gładkiej lub pięknie odbijającej światło, klepanej fakturze.

 

MIKS ZAWIESZEK

Trzecia linia oparta jest na wybranych przez Marietę klasycznych wzorach zawieszek pochodzących z dotychczasowych kolekcji MOKOBELLE.

Składa się z czterech wzorów naszyjników, spośród których każdy ma inną kofigurację zawieszek. Najistotniejszy jest jednak element zdobiący wszystkie modele – szafir – kamień, który posiada wiele magicznych właściwości i odpowiada m.in. za moc i mądrość.

Zobacz także: Biżuteria | Kolekcja | Moda