Marka RISK made in Warsaw stworzyła kolekcję kostiumów kąpielowych we współpracy z BODYMAPS. W efekcie  powstała linia strojów, które mają być nie tylko piękne, ale przede wszystkim wygodne i dodawać pewności każdej kobiecie!

“Nie zależy mi na jak najbardziej udziwnionym projekcie, ale na tym, żeby dziewczyny świetnie się czuły w kostiumach, które robię”

Kiedy Ewa Stepnowska, projektantka, założycielka marki Bodymaps, wypowiedziała to zdanie – wiedziałyśmy, że chcemy z nią pracować i to bez końca.  W zeszłym roku zrobiłyśmy pierwsze wspólne kostiumy. Dziś jest czas na nową odsłonę naszego kolabo. O tym, jak powstała najnowsza kolekcja, opowiadają Antonina Samecka i Klara Kowtun założycielki marki RISK.

Tym razem postawiłyśmy na pasy, które zaprojektował Paweł Palikot, łącząc dwie nasze miłości – print wzorowany na łowickim etno i kolory zaczerpnięte z farb ściennych modnych w latach 30. . Ten print ma efekt uboczny, kiedy go zakładasz, jesteś dwa razy bardziej opalona. A do tego stanik możesz nosić zamiast topu do spódnicy w ten sam wzór. Wszystkie nasze kostiumy szyte są w Polsce.

W projektach wykorzystujemy włoski poliester z recyklingu z dodatkiem elastanu. Materiał ma świetną odporność na chlor i chroni przed promieniami UV.