Bohema – nowa świetna inwestycja na warszawskiej Pradze. 

Warszawska Praga to mekka dla miłośników industrialnej i loftowej zabudowy. Dziesiątki opuszczonych fabryk, hal, czy magazynów od lat czekają na swoje drugie życie. Tak jest w przypadku dawnej fabryki Pollena Uroda, która już niedługo zmieni się w kompleks Bohema. 

Ten nowy projekt zlokalizowany jest na warszawskiej Pradze, przy ul. Szwedzkiej 20. W industrialnych obiektach po dawnej fabryce POLLENA URODA oraz nowo wybudowanych budynkach wzrasta koncept urbanistycznych łączący historię z nowoczesnością.


BOHEMA to miejsce, które zagwarantuje swoim mieszkańcom, najemcom i gościom wszystkie niezbędne udogodnienia oraz moc atrakcji w zakresie kultury i rozrywki.Na powierzchni ok. 4,3 ha znajdą się mieszkania, lokale komercyjne oraz biurowce ze strefami co-workingowymi.

Na placu wokół komina powstanie ogólnodostępna przestrzeń przeznaczona na aktywność artystyczną, np. koncerty, spektakle, kino,  czy eventy “pod chmurką”.

Swoje miejsce znajdą tu również lokalni przedsiębiorcy, producenci i rzemieślnicy.

Bohema to siedmiokondygnacyjny zespół budynków mieszkalnych, który zostanie wybudowany w Warszawie w obszarze dzielnicy Praga Północ przy ul. Szwedzkiej 20, róg Strzeleckiej. Funkcjonuje też jako Szwedzka Lofty. Powierzchnia handlowa tego osiedla mieszkaniowego to będzie 14500 m.kw.. Projekt obiektu powstał w pracowni Sud Architekt Polska z Warszawy, a Okam Capital jest jego inwestorem. W odległości 255 metrów znajduje się budynek Kamienna 1, 259 metrów dalej znajduje się budynek Szwedzka 43, a 398 metrów dalej znajduje się gmach Praga Tower.

[foogallery id=”41101″]

Więcej informacji znajdziecie na stronie inwestora: http://www.bohemapraga.pl