BOHOBOCO wkracza do Biedronki! Co będą sprzedawać? Znamy ceny

Od 30 listopada w ramach świątecznej oferty, w wybranych sklepach sieci Biedronka będzie można kupić specjalnie zaprojektowaną pościel duetu projektantów BOHOBOCO.

W ofercie Biedronki znajdzie się pięć kompletów pościeli, dostępnych w dwóch rozmiarach 160 x 200 cm w cenie 89 zł i 220 x 200 cm w cenie 99 zł. Całość wykonana jest z miękkiej satynowej bawełny. Klienci do wyboru będą mieć kilka wzorów w stonowanej kolorystyce – odcieniach szarości, czerni lub abstrakcyjny nadruk imitujący przekrój półszlachetnego fluorytu.

Praca nad projektem to dla nas zupełnie nowe doświadczenie. Po raz pierwszy podjęliśmy się takiego przedsięwzięcia i ważne było, żeby zaproponować rozwiązania bliskie naszej marce, stawiając jednocześnie na różnorodność. Dzięki mnogości kolorów – szarości, czarno-białej geometrii, fuksji z kobaltem oraz pasteli każdy odnajdzie połączenie barw oraz wzorów właściwych dla siebie – mówi Michał Gilbert Lach.

To nie pierwsza tego typu akcja sieci Biedronka. Jakiś czas temu można było kupić koce i poduszki zaprojektowane przez duet Paprocki & Brzozowski, a także ubrania stworzone przez studentów ASP w Łodzi.

baner_posciele_bohoboco_4x2