BOULEVARD – polska marka, w której każdy detal ma znaczenie

To czysta przyjemność pisać o markach, które w tak wyraźny sposób kładą nacisk na szczegół i detal. Wybierają spośród najlepszych materiałów, a do współpracy zapraszają tylko polski szwalnie. Poznajcie Boulevard!

Boulevard kreuje swoją stylistykę na look nieco bulwarowy, delikatnie ekstrawagancki, jednak pomimo wszystko prosty i elegancki. Proste fasony bluz i T-shirtów wzbogacają delikatne akcenty w postaci złotych suwaków czy skórzanych naszywek z logo. Dodaje im to nie tylko charakteru, ale sprawia, że ubranie staje się oryginalne, inne niż wszystkie.

Co o sobie mówią sami autorzy? Ich słowa najlepiej oddają wartości, którymi się kierują :

Nasze ubrania, pomimo świetnego designu, dopieszczonych druków, starannie dobranych dodatków – nie mają żadnej wartości dopóki nie poczujesz ich na sobie. Wysoka jakość naszych szat sprawia, że jak raz je założysz, będziesz chciał więcej! Wiemy co mówimy – nasze łaszki ściągamy tylko do koszenia trawy.

My zwróciliśmy uwagę na kreatywność projektów. Chłopaki, którzy tworzą Boulevard bawią się symbolami, liczbami czy logicznymi odwołaniami do popkultury w sposób humorystyczny, nieco nonszalancki ale na pewno efektowny. Sprawia to, że ich projekty zapadają w pamięć. Sprawdźcie ich możliwości! Zapraszamy do sklepu!