Brain Embassy oferuje przestrzenie, w których możesz pracować w ruchu, odpoczywać, medytując lub jadąc na rowerze. Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia. Współpraca Adgar Poland z projektantami z biura mode:linaTM zaowocowała przestrzennym uzupełnieniem marki Brain Embassy o motyw przechodzących przez całe wnętrze “synaps”.

Ludzki mózg składa się z ponad 100 miliardów neuronów, dzięki którym myślimy, działamy i odkrywamy. Jeszcze więcej jest synaps, przez które “przeskakują” informacje w naszym mózgu! Czerpiąc z tych faktów oraz z identyfkacji wizualnej, projektanci z mode:linaTM stworzyli przestrzeń całkowicie podporządkowaną ludzkiemu umysłowi. 

Odwiedzających Brain Embassy na warszawskim Mokotowie już od wejścia prowadzą przez całe wnętrze przestrzenne formy inspirowane neuronami i synapsami. Tak jak w naszym mózgu przeskakują przez nie impulsy, tak przez kolejne strefy Brain Embassy przeskakują stalowe konstrukcje synaps spinając ze sobą kreatywne przestrzenie tego co-creatingu.

Kiedy co-working to za mało, warto iść o krok dalej. Nie tylko współdzielić i poznawać, ale również wzajemnie się inspirować. Dlatego Brain Embassy to nie tylko miejsce pracy, ale także środowisko tworzące zgraną społeczność. Adgar Poland, stojący za wdrożeniem na polskim rynku konceptu Brain Embassy oddał zarówno wyjątkowe wnętrze, jak i unikalny model biznesowy pozwalający frmom zachować swój własny styl pracy w najwyższej jakości kreatywnym środowisku zaprojektowanym przez pracownię mode:linaTM. Przestrzeń Brain Embassy wyznaczyła nowy kierunek, którego celem jest już nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrze biura ale przede wszystkim zaangażowana społeczność, która w nim pracuje oraz je współtworzy.

Nowo otwarte wnętrze spod znaku Brain Embassy architekci z biura mode:linaTM wypełnili wieloma niespodziankami, których odkrywanie ma za zadanie pobudzać wyobraźnię w trakcie pracy. Każda z sal konferencyjnych opowiada o wielkich umysłach: matematykach (duże liczydło), artystach (grafki rozchlapanej farby na posadzkach), chemikach (pierwiastki chemiczne), architektach (klocki), naukowcach (biblioteka), fotografach (studio fotografczne), czy projektantach mody (wykroje krawieckie). Uzupełnieniem oferty mniejszych sal jest wypełniony synapsami duży multiroom z podwieszanymi stołami.

W nowej lokalizacji warszawskiego co-creatingu Brain Embassy każdy odnajdzie przestrzeń skrojoną pod potrzeby swojej frmy i swojego własnego charakteru. Możesz pracować w zaciszu sali bibliotecznej, dzielić się inspiracjami i pomysłami w dużej przestrzeni open-space wypełnionej mapami myśli, czy spotkać się ze swoim klientem na miejskim placu pełnym drzew. Wszystko zależy tylko od tego jak daleko sięga Twoja własna wyobraźnia!