Flagowy butik włoskiej marki Brioni. Tutaj wszystko ma swoje miejsce

Jest to najnowszy i zarazem flagowy butik znanej marki Brioni. Zaprojektowany został przez włoskie studio architektoniczne Park Associati. Ma aż 3 piętra, 700 m. kw. i mieści się w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Mediolanu.

Motywem przewodnim towarzyszącym tworzeniu butiku była nieskazitelna elegancja, luksus, złoto i najwyższej jakości naturalne materiały. Każde z pięter sklepu Brioni podzielone zostało ze względu na jego funkcję.

Parter to część główna, dostępna dla wszystkich gości butiku. Na drugim mieści się pracownia, biura oraz sala do spotkań biznesowych. Ostatnie piętro to strefa poświęcona wyłącznie indywidualnym klientom oraz gościom vip.

Uwagę przykuwa też klimatyczny i ciekawy dziedziniec. Na niewielkiej otwartej powierzchni, wyeksponowano w dużych witrynach sklepowych najnowsze produkty sygnowane logiem Brioni. To połączenie zabytkowej architektury i współczesnych detali. Odbywają się tam różnego rodzaju spotkania i eventy organizowane przez właściciela marki. Miejsce to już zyskało swoją sławę wśród mieszkańców Mediolanu, a w mieście pełnym ekskluzywnych butików nie jest to takie łatwe.