Bulova prezentuje nowy, oficjalny zegarek Manchesteru United!

Bulova – kultowa amerykańska marka zegarków z ponad 140-letnią tradycją – zaprezentowała nowy, oficjalny czasomierz klubu Manchester United. Zegarek stanowi nie tylko kwintesencję jakości i niezwykłej precyzji, z której słynie marka, ale i nawiązuje bezpośrednio do symboli i historii drużyny „Czerwonych Diabłów”.

Zegarek zadebiutuje na światowych rynkach już w listopadzie.

Marka Bulova znana jest nie tylko z wyjątkowych, zegarmistrzowskich tradycji, ale i nieustającego doskonalenia swoich czasomierzy. Ich niezwykła jakość i staranność wykonania, połączona z nietuzinkowym designem stała się znakiem rozpoznawczym marki docenianym na całym świecie.Nic więc dziwnego, że to właśnie Bulova, w oparciu o swoje doświadczenie i wieloletnie dążenie do osiągnięcia absolutnej perfekcji, stworzyła oficjalny czasomierz klubu piłkarskiego Manchester United. Zaprezentowany na początku września zegarek jest ukoronowaniem rozpoczętej w 2013 roku współpracy marki z angielską drużyną piłkarską.

Oficjalny czasomierz Manchesteru United powstał z połączenia niepowtarzalnego, indywidualnego designu, najwyższej dbałości o jakość i staranności wykonania

– tłumaczy Gregory Thumm, prezes marki Bulova.Zegarek stanowi więc nie tylko świadectwo najlepszych tradycji marki, ale i nawiązuje bezpośrednio do bogatej historii klubu. Odniesienia te dostrzec można na kopercie, tarczy oraz pasku czasomierza. W sumie detali tych jest dziewięć, a każdy z nich symbolizuje inny etap w dziejach „Czerwonych Diabłów”:

Bulova tworzy wysokiej jakości zegarki od 1875 roku, czyli zaledwie trzy lata dłużej niż istnieje nasz klub – mówi dyrektor ds. handlowych Manchesteru United, Richard Arnold – Marka rozumie doskonale, jak ważna jest dla nas historia i w jaki sposób nas definiuje, dlatego jesteśmy szczęśliwi, że Bulova upamiętniła najważniejsze chwile w dziejach drużyny poprzez stworzenie tego wyjątkowego zegarka.

Zegarek zadebiutuje na światowych rynkach już w listopadzie.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły