Calvin Klein i MODIVO wspólnie celebrują nowy sezon wiosna-lato 2023

Amerykańska marka Calvin Klein wspólnie z polskim multibrandem MODIVO otworzyła sezon w wielkim stylu i zaprosiła do wspólnej zabawy klientów, influencerów oraz media lifestyle’owe. Secret party celebrujące launch nowej kolekcji na wiosnę-lato 2023 odbyło się w klimatycznej przestrzeni warszawskiej restauracji Pod Gigantami.  

Wydarzenie było okazją do celebrowania nowej kolekcji Calvin Klein dostępnej na MODIVO. Twarzami kampanii kultowego brandu zostały m.in. modelka i influencerka Kendall Jenner,  piosenkarka FKA Twigs oraz aktorzy Michael B. Jordan i Aaron Taylor-Johnson. Kampania opiera się na pewności siebie, ukazuje prawdziwy charakter każdego z jej bohaterów. JENNIE wyznaje minimalizm, Kendall charakteryzuje nieskruszona zmysłowość, a FKA Twigs jest uosobieniem artyzmu. Z kolei Michael B. Jordan i Aaron Taylor-Johnson demonstrują energię i pasję, które napędzają go do bycia najlepszym w swoim fachu.
Bohaterowie kampanii zatytułowanej Calvins or Nothing ubrani w najnowszą bieliznę i dżinsy, przedstawiają szeroką gamę nowości na nadchodzący sezon. Wśród propozycji marki w kategorii bielizna znaleźć można nowe, sportowe modele – Athletic i Modern Cotton Performance, prezentowane na Michaelu B. Jordanie i FKA twigs, a także nowe braletki Modern Cotton. W nowościach w kategorii Bielizna dostępne są też nowe opcje zmysłowych koronek, takie jak Sheer Marquisette i trójkątny biustonosz Geo Lace. W przeglądzie jeansów Calvin Klein wyselekcjonować można kultowe dżinsowe style, tym razem odświeżone dzięki nowemu spraniu i inspirowanych latami 90. krojów, wraz z nowym wyrzeźbionym biustonoszem dżinsowym i bardzo wysokimi, przyciętymi dżinsami z szerokimi nogawkami, które na zdjęciach nosi Kendall.
Markom Calvin Klein i MODIVO udało się zapewnić świetny klimat oraz niezapomnianą atmosferę dzięki doborowemu towarzystwu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Joanna Horodyńska, Kasia Sawczuk, czy Łukasz Bogusławski.
Dobrą zabawę zagwarantowali najlepsi polscy DJ-e. Energetyczne kawałki od Kotojelenia, Kitty Sarcasm oraz Monster zachęcały wszystkich do tańca. Goście bawili się do późnych godzin wieczornych!
Nowa kolekcja marki Calvin Klein na wiosnę-lato 2023 jest dostępna na modivo.pl, w aplikacji mobilnej oraz w sklepach stacjonarnych.
Zobacz również: Moda | Kolekcja | Bluza