Cardio Bunny  prezentuje nową kolekcję ubrań. Wiosenne trendy zostały połączone z nowoczesną technologią, oryginalnymi tkaninami i dzianinami od europejskich producentów z zachowaniem charakterystycznego dla marki dizajnu. Główną inspiracją dla kolekcji była kobieta na ringu – bokserka, która nie boi się stojących przed nią wyzwań, stawia na komfort podczas treningu a przy tym jak zawsze zachwyca. Drugą inspiracją były bohaterki komiksów Marvela – silne, odważne i ponadprzeciętne superbohaterki.

Główną inspiracją dla trzeciej kolekcji był boks, sport, który kojarzy się z męskim światem i tak jest zazwyczaj postrzegany. Na przekór tej idei, główną postacią w naszej wiosennej kampanii jest kobieta na ringu – bokserka, która jest silną, zdeterminowaną w dążeniu do celu, wytrwałą sportsmenką, która nie boi się stojących przed nią na ringu i poza nim wyzwań. Zna swoją wartość i wie, że nikt i nic nie stoi na przeszkodzie jej sukcesu.

Wszystkie tkaniny i dzianiny wykorzystane w kolekcji Duchess zostały wyprodukowane zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w produkcji odzieży fitness w wielu wariantach kolorystycznych. Głównym materiałem zastosowanym w kolekcji jest wciąż dzianina z aperturą ITOFINISH KELP, jak również wysokogatunkowe dzianiny sportowe od włoskich, portugalskich i hiszpańskich producentów. Kolory z najnowszej kolekcji to najmodniejsze kolory sezonu: róż, złoto, srebro i metaliczna szarość.

Drugą inspiracją dla kolekcji były superbohaterki z komiksów Marvela – kobiety, które nie tylko posiadają nadprzyrodzone moce, ale również niezwykłą determinację i olbrzymi urok osobisty. Pewne siebie, odważne i piękne, które tak samo jak mężczyźni są w stanie zawładnąć światem: Crystal, Calypso, Aurora, Mantis czy Dagger. Nazwy poszczególnych modeli nawiązują do konkretnych bohaterek świata Marvela. Kolekcja Duchess stworzona została właśnie dla takich kobiet – superbohaterek dnia codziennego, które nigdy się nie poddają i zgodnie z myślą przewodnią marki wiedzą, że przyszłość należy do nich.

Nam bardzo podoba się cały projekt.  Więcej informacji  o całej kolekcji przeczytać możecie na stronie marki Cardio Bunny. Szczerze polecamy i zachęcamy do odwiedzenia.