Kolekcja Monako

Chcesz kupić meble tarasowe? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

Tarasy są swego rodzaju przedłużeniem salonu. Doceniamy ich obecność zwłaszcza wiosną i latem, kiedy odpoczynek na świeżym powietrzu jest przyjemnością. Na co zwrócić uwagę kupując meble tarasowe? Zebraliśmy kilka wskazówek, które ułatwią wam wybór.

W dobie zmian klimatycznych warto wybierać meble tarasowe, które mają ponadczasowy design i będą dobrze wyglądać nawet za wiele lat. Liczy się też wysoka jakość, aby nie było potrzeby ich wymiany co sezon.

Jak stworzyć swoją osobistą przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu? Z odpowiedzią przychodzi marka Doram design. Meble tarasowe Doram design można personalizować. Marka umożliwia wybór dowolnych elementów zestawu oraz tkaniny z bogatego wachlarza propozycji, dzięki czemu meble zyskują indywidualny charakter i będą pasować do wystroju ogrodu i budynku. Sam wybierasz meble dostosowane do ulubionej formy spędzania czasu na tarasie – czy to na kameralne spotkania przy kawie, czy na gromadne biesiady, a może dynamiczny komplet modułowy do komfortowego leniuchowania. Kolejnym atutem jest pomoc w projektowaniu rozwiązań. Eksperci Doram design pomagają w wyborze mebli i podpowiadają, które materiały wykończeniowe wybrać. Każdą poduszkę i inne elementy są wykonywane od początku do końca na zamówienie. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały gwarantujące wygodę i trwałość. Standardową usługą jest też transport i montaż mebli w docelowym miejscu – to duże ułatwienie.

Do produkcji mebli tarasowych wykorzystywane są tkaniny akrylowe i welurowe przeznaczone do użytku zewnętrznego. Możesz dowolnie wybierać kolor i fakturę pasującą do aranżacji tarasu. Cechują się one trwałością kolorów – są odporne na płowienie nawet w silnym słońcu (filtry UV). Kolorom tkanin nie zaszkodzi też chlorowana woda z basenu. Specjalna powłoka teflonowa i hydrofobowa ułatwia ich czyszczenie.

Na koniec coś, o czym często zapominamy – jak przechować meble tarasowe po sezonie? Wszystkie meble Doram design można przechowywać w specjalnych, wodoodpornych pokrowcach, które szyte są na miarę.

Dla przedłużenia trwałości mebli rekomendujemy dobranie do swojego zestawu specjalnych pokrowców ochronnych. Każdy z nich jest szyty z wodoodpornej tkaniny wysokiej jakości, gwarantującej skuteczne zabezpieczenie przed efektami pogodowymi, takimi jak deszcz, śnieg, mróz czy silne nasłonecznienie. Dodatkową korzyścią z używania naszych pokrowców jest zwiększenie komfortu codziennego korzystania z mebli ogrodowych – zamiast tracić swój cenny czas na sprzątanie kurzu, liści, pyłków lub innych naturalnych elementów przyrody, wystarczy zdjąć pokrowiec, by niemal natychmiast móc cieszyć się wypoczynkiem – informuje Doram design.

Doram design to polska marka, która na rynku działa od 2002 roku. Firma specjalizuje się w sprzedaży mebli tarasowych, które trafiają nie tylko do jednorodzinnych domów, ale też do prestiżowych hoteli. Można je zobaczyć odwiedzając hotele: DoubleTree by Hilton, Narvil, Holiday Inn, Hilton Gdańsk czy hotel Bukovina. To miejsca licznie odwiedzane przez turystów, dlatego całe wyposażenie wnętrz musi być wytrzymałe.

Wszystkie kolekcje mebli tarasowych Doram design znajdziecie na oficjalnej stronie www.doramdesign.pl. Na tej stronie znajdziecie też link do strony “ZAPROJEKTUJ TARAS”, dzięki której szybko można umówić się na bezpłatną konsultację z projektantem.

Czytaj też: Meble | Tkanina | Detal | whiteMAD na Instagramie

Artykuł przygotowałem we współpracy z Doram design.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły