Chcesz szybko i wygodnie odświeżyć ubrania? Samsung AirDresser skradnie twoje serce!

Szafę odświeżającą ubrania AirDresser stworzyła firma Samsung. To alternatywa dla częstych wizyt w profesjonalnych pralniach oraz sposób na odświeżanie ubrań, nawet tych wykonanych z delikatnych tkanin i takich, których nie można prać na mokro.

W naszych domach czy mieszkaniach widok pralki i suszarki w garderobach nikogo nie dziwi. Teraz do tego grona dołączyć może urządzenie zupełnie nowej klasy i kategorii. Firma Samsung stworzyła AirDresser – nowoczesną szafę, dzięki której w około kilkadziesiąt minut można usunąć z ubrań nieprzyjemne zapachy i zagniecenia. To jednak nie jest wszystko, co potrafi.

AirDresser cechuje nowoczesny design. Minimalistyczny front urządzenia ma lustrzaną powłokę i ciemny kolor, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i po prostu dobrze wygląda, zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i w utrzymanych w stylu glamour. Urządzenie obsługujemy za pomocą panelu sterowania, który został zatopiony we froncie typu Crystal Mirror lub za pomocą aplikacji SmartThings na smartfonie. Design urządzenia został doceniony nagrodą IF Design Award 2020.


Szafę AirDresser można zamontować niemal wszędzie. W przeciwieństwie do pralek, urządzenia nie trzeba podłączać do źródła wody. Szafa nie wymaga też odprowadzenia wody. Aby działać, wystarczy ją tylko podłączyć do gniazdka elektrycznego. Wewnątrz są dwa pojemniki na wodę, które można łatwo wyjmować. Pierwszy należy opróżniać, a drugi uzupełniać czystą wodą. Łatwość montażu docenią zwłaszcza architekci oraz projektanci wnętrz, którzy projektując nie będą musieli ograniczać swojej kreatywności i zwracać uwagę na lokalizację instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Urządzenie podczas pracy emituje dźwięk na poziomie 43 dB. We wnętrzu AirDressera nie są generowane żadne mechaniczne ruchy. Nie ma bębna, tarcia czy wibrowania. Cały proces czyszczenia odbywa się za pomocą pary, strumienia powietrza i filtra UV.

AirDresser pozwala odświeżyć ubrania wykonane z tkanin, które dotychczas wymagały specjalistycznego prania w profesjonalnym punkcie usługowym. Podstawą działania szafy odświeżającej jest para oraz silny nadmuch powietrza, który usuwa z ubrania pyłki, kurz i zatrzymuje je na filtrach. Dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z czyszczonej odzieży usuwane są zagniecenia oraz aż do 99% alergenów, bakterii i aż do 99,9% niektórych wirusów*. Skuteczność działania sprawdzili eksperci z Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego.

Dzięki szafie odświeżającej ubrania AirDresser skutecznie pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów. Chyba każdy kiedyś narzekał na zapach ubrań po wizycie w restauracji. Takie ubrania po wyjęciu z AirDressera pachną przyjemnie i wyglądają świeżo, a do tego są higienicznie czyste. Szafa odświeżająca poradzi sobie z wymagającymi tkaninami takimi jak wełną merino, materiałami z dodatkiem jedwabiu, kaszmirem czy angorą. W szafie można też odświeżać kurtki puchowe i odzież sportową.

Szafa odświeżająca przyda się także do szybkiego suszenia odzieży po praniu w pralce i do odświeżenia nawet niewielkiego pomieszczenia! Wystarczy otworzyć drzwi AirDresser i uruchomić funkcję RoomCare – urządzenie pochłonie zapachy a nawet wilgoć z najbliższego otoczenia.

AirDresser to nie jest tylko designerski gadżet, ale przydatne urządzenie, dzięki któremu zmniejszymy ilość wizyt w pralni a także stosowanych detergentów, zaoszczędzimy wodę oraz czas. Taka szafa odświeżająca z powodzeniem może stanąć w biurze i hotelach. Pracownicy, klienci czy po prostu goście takich obiektów z pewnością docenią jej możliwości. Ambasadorką Samsung AirDresser została Kasia Sokołowska, najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce.

Więcej informacji na www.airdresser.samsung.pl.

Materiał powstał we współpracy z Samsung

*Do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły