Chciała spełnić swoje marzenia. Polka wyjechała do Holandii i stworzyła kolekcję biżuterii

Autorka kolekcji od zawsze interesowała się modą i designem , odkąd pamięta chciała też tworzyć rzeczy wyjątkowe. Jednak dopiero po wyjeździe do Amsterdamu postanowiła zrealizować swoje marzenia i zaprojektowała kolekcję biżuterii.

Róża Turowska przez 8 lat mieszkała w Warszawie, gdzie m.in. uczęszczała na kurs złotniczy. W maju 2015 roku, założyła markę PERKA design i wypuściła na rynek swoją pierwszą autorską kolekcję.

Dla mnie najważniejsze jest robienie tego co się lubi, a ja właśnie wybrałam projektowanie i robienie biżuterii, czy może biżuteria wybrała mnie? – mówi Róża Turowska.

Biżuteria PERKI design jest nowoczesna, minimalistyczna oraz kobieca. Całość wykonywana jest ręcznie z największą starannością i dbałością o szczegóły, co jak zapewnia autorka czyni ją niezwykle unikatową, nadaje jej swego rodzaju duszę i historię.

Klinetki PERKI design są kobietami kochającymi modę oraz biżuterię wpisującą się w najnowsze trendy, ale odróżniającą się od tej dostępnej w sklepach sieciowych. Plusem jest też możliwość osobistego kontaktu z autorką biżuterii. Dzięki czemu przed zakupem można dowiedzieć się co autorka miałą na myśli nadając jej akurat taki kształt.

W przyszłości PERKI design planuje stworzyć skórzaną kolekcję biżuterii tym razem zarówno dla pań jak i panów.