Ćmielów Design Studio i nowa kolekcja porcelanowej zastawy

Nowa seria naczyń jest minimalistyczna i z powodzeniem sprawdzi się podczas śniadań z bliskimi w ogrodzie, czy małego garden party.

Fason New Atelier to produkt sygnowany marką Ćmielów Design Studio. Kolekcja została zaprojektowana zgodnie z trendem mix and match – mieszaj i łącz. Dostępna jest w minimalistycznej, białej wersji oraz z graficzną dekoracją stworzoną z niebieskich, czerwonych i zielonych pasków. Elementy można łączyć w dowolny sposób tworząc wielokolorowe zestawy dostosowane do potrzeb użytkowników. New Atelier może stać się zarówno serwisem obiadowym dla dużej rodziny, jak i zestawem śniadaniowym dla dwojga.

Nowoczesna, minimalistyczna bryła fasonu New Atelier pozwala na eksperymentowanie przy projektowaniu dekoracji. Odsłona Cubes to lekkie, wielokolorowe sześciany w pozornie przypadkowych układach. Wzór na tle białej porcelany tworzy iluzję głębi. Ciekawy, niezobowiązujący charakter dekoracji sprawia, że kolekcja doskonale sprawdza się podczas nieformalnych spotkań w gronie najbliższych.

Autorem kolekcji New Atelier jest dyrektor artystyczny Ćmielów Design Studio – Marek Cecuła – ceniony na całym świecie artysta, ceramik i projektant. Odsłona Cubes powstała przy udziale Edyty Cieloch. Kolekcja New Atelier zdobyła nagrodę Must Have przyznawaną przez Łódź Design Festival oraz została włączona do zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie i we Wrocławiu.

New Atelier, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób 400,37 zł, zestaw do kawy na 6 osób 123 zł, dostępny w sprzedaży na sztuki.

New Atelier Cubes, porcelana, zestaw obiadowo-kawowy dla 6 osób 400,37 zł, zestaw do kawy na 6 osób 123 zł, dostępny w sprzedaży na sztuki.