Co-working w kreatywnym stylu. Poznajcie Sopot Projektowa! 

Praca zdalna staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia. Brak obowiązku pojawiania się w biurze zrodził nowy trend w postaci miejsc co-workingowych, do których możesz przyjść, napić się kawy, popracować i poznać nowe osoby pracujące w podobny sposób. Jednym z takich miejsc jest Projektowa Sopot.

Lokal mieści się w samym sercu Sopotu, przy ulicy Kościuszki 66a. Projektowa zajmuje się udostępnianiem miejsca pracy dla osób działających zdalnie oraz organizacją warsztatów i wydarzeń artystycznych, rekreacyjnych, czy sportowych. Jednocześnie autorzy Projektowej prowadzą biuro o profilu architektoniczno-wnętrzarskim.

„Wykonujemy zlecenia dla dużych kontrahentów takich jak spółki państwowe jak i lokalne firmy – sklepy ze zdrową żywnością, biura, domy, mieszkania. Wachlarz naszych możliwości oraz ilość odbiorców jest bardzo szeroki. Właśnie dlatego ludzie, którzy najczęściej odwiedzają biuro, to młode kreatywne osoby najczęściej powiązane ze światem architektury oraz IT.” – dodają przedstawiciele Projektowej

Pomimo pasji właścicieli do architektury i dizajnu projektowa powstała z myślą o wszystkich. Każda osoba szukająca kreatywnego, pełnego dynamicznej atmosfery miejsca powinien zajrzeć do Trójmiasta i obowiązkowo odwiedzić Projektową w Sopocie. 

źródło: www.facebook.com/projektowa.sopot/