CONVERSE CHUCK 70 AT-CX Połączenie nowatorskiego designu z całodziennym komfortem

Marka Converse stale przesuwa granice kreatywności, by na nowo połączyć styl z komfortem, przedstawiając ulepszone wersje swoich klasycznych sylwetek. Od czasu wprowadzenia pierwszego modelu z linii CX w 2020 roku, wygoda i innowacyjność znajdują się na czele listy priorytetów marki, co znajduje odzwierciedlenie w kolejnych projektach.

Technologia CX to gama innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają długotrwały komfort, przez co inspirują do odważniejszych sposobów wyrażania siebie i pokonywania barier.


Model Chuck 70 AT-CX inspirację czerpie z outdoorowego dziedzictwa Converse. Sylwetka została zaprojektowana tak, aby zapewnić stabilną postawę, lekkość i niesłychany komfort dzięki absorbującej uderzenia piance CX. Cholewka pozostaje wierna modelowi Chuck 70, stanowiącego nowoczesną reinterpretację modelu Chuck Taylor All Star wprowadzoną przez markę w 2013 roku z zachowaniem niezwykłej dbałości o szczegóły. Zastosowanie podwyższonej podeszwy sprawia, że AT-CX staje się naturalnym wyborem dla najbardziej wymagających użytkowników. Wyjątkowe połączenie funkcjonalności z niezawodną amortyzacją sprawia, że ten model jest najlepszą opcją na wszelkie okazje, zawsze dotrzymując kroku.

Model Converse Chuck 70 AT-CX dostępny będzie od 2.08 na www.converse.pl i w sklepach stacjonarnych marki.

Zobacz również: Kolekcja | Moda | Buty