Corteo Line: wyjątkowe meble i dodatki do sypialni od polskiej projektantki

Katarzyna Jasyk to projektantka, którą mieliśmy przyjemność opisywać już kilkukrotnie. W serwisie whiteMAD opisywaliśmy między innymi wyjątkowe lampy z kolekcji Coral System, o których przeczytacie klikając TUTAJ, a także lampy inspirowane latami 60. ubiegłego wieku, o których przeczytacie klikając TUTAJ. Dziś prezentujemy wam najnowszą kolekcję Corteo Line, która składa się z nietuzinkowych dodatków i mebli do sypialni. 

Kolekcja Corteo Line – obejmuje meble i dodatki do sypialni. Dodatkowo jako element dekoracyjny Katarzyna Jasyk zaprojektowała ażurowe, metalowe ściany wygradzające przestrzeń sypialni od reszty pomieszczenia. W skład kolekcji wchodzą łoża, toaletki i drobne meble do siedzenia oraz ażurowe ściany.– czyli meble i akcesoria do sypialni. Wszystkie łoża i siedziska  mają metalowe ramy i miękkie aksamitne obicia. Toaletki również będą miały tapicerowane elementy.Łoża i pozostałe meble  są dedykowane do apartamentów prywatnych i hotelowych.

“Projektując „Corteo Line”, starałam się  połączyć surowość loftu z aksamitną przytulnością klasyki . Same formy nawiązują  kształtem do artdeco.  Jednym słowem to stylowa mieszanka. Tym razem chcę pokazać metal w lekkiej i subtelnej wersji.” – dodaje Katarzyna Jasyk

O projektantce: 

Katarzyna Jasyk to młoda polska projektantka, która od lat związana jest z marką Happy Barok. Jej projekty wyróżnia odważna forma i kolorystyka oraz szlachetne tkaniny, głównie aksamit i plusz. Modele powstające w jej pracowni doskonale pasują do wnętrz mieszkalnych, nowoczesnych apartamentów oraz eleganckich salonów i sypialni. Mogą być również wykorzystywane do aranżacji sklepów, salonów sprzedaży, czy recepcji i lobby.

“Kocham design i od lat jestem jego kolekcjonerką. Zawodowo zajmuję się projektowaniem oświetlenia i mebli. Ostatnio policzyłam, że zajmuje się tym już 12 lat i zaprojektowałam ok. 200 różnych obiektów. Większość z nich została zrealizowana i wyprodukowana. Z czego się niezmiernie cieszę. Wśród klientów mam ulubione marki dla których projektuje od kilku lat, ale jestem otwarta na nowe wyzwania. Każdy nowy klient wyzwala we mnie nowe pokłady kreatywności.  Inspiruje mnie wiele rzeczy: natura, architektura, sztuka, moda , minione epoki, rodzina, przyjaciele, piękne  przedmioty, wszystko co mnie otacza. Jednym słowem życie. Najbardziej lubię działania niekonwencjonalne i kreatywną swobodę.” – czytamy na stronie projektantki Katarzyny Jasyk

Czytaj też: Technologia | Wnętrza | Sypialnia | Meble | Ciekawostki | Sztuka


Design : Katarzyna Jasyk
www.katarzynajasyk.com
Wizualizacje : Will Be Studio


Poniżej prezentujemy inne realizacje i produkty od Katarzyny Jasyk:

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły