Limitowana edycja T-shirtów od marki COS już w sprzedaży [ZDJĘCIA]

Szwedzka marka COS  już czwarty rok z rzędu nawiązała współpracę z Galerią Serpentine. Z tej okazji powstała limitowana edycję T-shirtów.

Park Nights – to doroczna seria wydarzeń muzycznych, filmowych, tanecznych i literackich, która odbywa się od czerwca do września 2016. Wydarzenia będą miały miejsce w Pawilonie Serpentine, zaprojektowanym przez duńską firmę architektoniczną Bjarke Ingels Group. Performance’y zaplanowano w wybrane piątkowe wieczory przez całe lato.

Aby uczcić ten niezwykły projekt marka COS zaprojektowała limitowaną serię T-shirtów dla mężczyzn i kobiet. Pozostając wiernym zasadom marki czyli, interpretowaniu klasyki na nowo, damski T-shirt został zaprojektowany w fasonie o linii A oraz elastycznymi szwami na rękawach, natomiast w jego męskiej wersji rękawy zostały podwinięte. T-shirty uszyto z szarej bawełny z melanżowymi akcentem i są dostępne w sprzedaży od 12 czerwca w wybranych sklepach COS w Londynie, w Galerii Serpentine oraz w sklepie internetowym cosstores.com. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany do fundacji Serpentine Trust.

T-shirt to letni must have, chcieliśmy stworzyć limitowaną edycję na nowo zinterpretowanej wersji tego klasycznego elementu garderoby, by uczcić naszą współpracę z projektem „Park Nights” – serią eventów, które odbywają się właśnie latem. Projekt T-shirtu pozostaje w zgodzie z zasadami naszej marki – przemyślanej prostoty i ponadczasowej klasyki – powiedziała Karin Gustafsson, dyrektor kreatywna COS.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany do fundacji Serpentine Trust.