Cosentino We – program współpracy nie tylko dla architektów

Tysiące realizacji ze znanymi pracowniami architektonicznymi, studiami kuchennymi i łazienkowymi, pracowniami kamieniarskimi, deweloperami, jak również projektantami wnętrz, pozwoliły Cosentino na wypracowanie profesjonalnych i przejrzystych form współpracy. W ramach programu Cosentino We po zarejestrowaniu się na stronie pro.cosentino.com profesjonaliści, chętnie korzystają z kompleksowych konsultacji, zamawiają próbki, biorą udział w programach lojalnościowych, oglądają flagowe projekty z udziałem materiałów Dekton, Silestone i Sensa by Cosentino, prezentują swoje portfolio i kontaktują się z opiekunem klienta.  

Program lojalnościowy

Hiszpańska firma Cosentino, producent i dystrybutor spieków Dekton, powierzchni mineralnych Silestone i kamieni naturalnych Sensa by Cosentino, opiera swą strategię na bliskiej współpracy z klientami i partnerami. Zgodnie z tą filozofią firma uruchomiła platformę z programem lojalnościowym, tworząc z jej pomocą społeczność profesjonalistów, którzy świadomie wybierają i pracują z materiałami Cosentino. Projekt ten opiera się na łatwym w obsłudze i intuicyjnym systemie. Rejestracja na platformie zajmuje niecałą minutę, a korzyści z zaoszczędzonego czasu są nieocenione podczas pracy nad wieloma projektami naraz.

Szybki kontakt

Próbki, tekstury, informacje techniczne i certyfikaty – profesjonaliści wykorzystujący w swoich projektach materiały marek Dekton®, Silestone® i Sensa by Cosentino, mogą w szybki i prosty sposób znaleźć zasoby niezbędne do stworzenia koncepcji, opracowania wizualizacji, a także dokumentacji technicznej projektu. Każdy zarejestrowany użytkownik ma również przypisanego opiekuna z zespołu Cosentino, który jest dyspozycyjny zarówno przy doborze najlepszego materiału, jak i kwestiach związanych z logistyką i zamówieniami.

Bliższe relacje

Cosentino We oferuje szereg możliwości zarówno dla zakładów kamieniarskich, pracowników studiów kuchennych i łazienkowych, jak i architektów oraz projektantów wnętrz, pomagając w rozwoju ich firm, m.in. dzięki lepszemu dostępowi do informacji oraz lepszym sposobom poznawania poszczególnych marek i produktów. Dzięki narzędziom, celuje w bliższe relacje z klientem końcowym, większą widoczność i rozpoznawalność projektów na arenie międzynarodowej.


Cosentino We oferuje kilka poziomów współpracy, uproszczonych stosownie do obszarów zawodowych: „Pro”, „Elite” oraz „Premium”. Założeniem Cosentino We jest opracowanie narzędzi motywujących i odpowiadających potrzebom każdego z klientów, zachowując jednocześnie szybkość i efektywność, na jakie pozwala cyfrowy świat.

Do programu Cosentino We można dołączyć, rejestrując się na stronie: https://pro.cosentino.com/pl.

źródło: Cosentino

Czytaj też: Wydarzenia |  Kamień | Wnętrza | Kuchnia | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie