Dastin Poraziński jest absolwentem ViaModa Szkoły Wyższej w Warszawie oraz zwycięzcą dziewiątej edycji Art. & Fashion. Niedawno pokazał swoją najnowszą kolekcję „Rebel with a cause”.

Najnowsza kolekcja stanowi połączenie miejskiego stylu z awangardowym szykiem i ukazuje buntowniczą naturę młodych ludzi kochających czerń. Konsekwencja i wyczucie stylu, tak w kilku słowach można opisać basicową linię D15.

W skład kolekcji z linii D15 „Rebel with a cause” wchodzą między innymi oversizowe bluzy z kapturem, obszerne spodnie, trencze oraz T-shirty. Dastin stylizując sesję postawił na „warstwowość” oraz świadome zaburzenie proporcji sylwetki. Projektant w kampanii postawił także na naturalność – widać to na przykładzie tytułowych buntowników.

Najnowsza kampania uchwycona została w obiektywie Pawła Wyląga. Sesję zdjęciową zrealizowano na dachu budynku w centrum Warszawy. Na zdjęciach widać dwójkę młodych, buntowniczych ludzi, którzy poruszają się wielkomiejskiej przestrzeni. Cała sesja ma dość mroczny charakter, który jeszcze bardziej nadaje wyrazistości i klimatu całej kampanii.

Konsekwencja to podstawa do budowania silnej i niezależnej marki. W przypadku projektów Dastina Porazińskiego konsekwencja stawiana jest na pierwszym planie, czego uwieńczeniem jest ostatnia kolekcja „Rebel with a cause”, której mu bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolekcja: Dastin Poraziński

Zdjęcia: Paweł Wyląg

Model: Tomasz Ukleja

Tekst: P. Gajewski