IQOS 3

Designerskie akcesoria do systemu IQOS

IQOS to system podgrzewania tytoniu, który na rynku zadebiutował dwa lata temu. Powstał, aby palaczom umożliwić alternatywę dla tradycyjnych papierosów. To jedno z pierwszych urządzeń, przy którego produkcji tak ważne znaczenie ma design. Minimalistyczny produkt został już doceniony nagrodą reddot award oraz Good Design Awards. Dobrym designem charakteryzują się również akcesoria, które powstały z myślą o IQOS. Sprawdzamy najlepsze z nich.

Urządzenie IQOS podgrzewa tytoń bez spalania go, wytwarzając aerozol zawierający nikotynę. Jest to o tyle istotne, że jeden podgrzany w ten sposób „papieros” zawiera średnio o 90-95 procent mniej szkodliwych substancji niż dym papierosowy. Urządzenie może więc pomóc tym, którzy chcą całkowicie rzucić palenie papierosów.

Ostatnie modele, które trafiły do sprzedaży to: 2.4 plus, 3 oraz 3 Multi. To właśnie do nich producent przygotował najwięcej akcesoriów. Dzięki nim można urozmaicić swoje urządzenie na kilkaset różnych sposobów. Wymienne są nasadki, w których umieszcza się wkłady Heets oraz dostępne są kolorowe nakładki na kieszeń. W sumie można samodzielnie stworzyć aż 576 różnych kombinacji kolorystycznych.


Skórzane etui iQOS 3 Multi zaprojektowano w taki sposób, aby chronić urządzenie, dodatkowo ułatwiając jego ładowanie i użytkowanie. Etui zostało ze skóry i dostępne jest w następujących wersjach kolorystycznych: Midnight Blue, Royal Blue, Deep Red oraz Cream.

Producent przygotował też skórzaną obudowę dla IQOS 3. To eleganckie rozwiązanie, które pozwala na łatwe przenoszenie wkładów tytoniowych. Tworzywo, z którego zostało wykonane jest pokryte skórą, dzięki czemu wkłady pozostają na swoim miejscu. Nie ma też konieczności wyjmowania urządzenia z obudowy na czas ładowania. Dostępne są tutaj takie same kolory jak w wersji Multi. Z kolei podwójny pokrowiec IQOS 3 został wyposażony w magnetyczne zamknięcie i wykończony tkaniną. Zmieści się w nim IQOS 3 oraz dodatkowy podgrzewacz. Atutem pokrowca jest łatwy dostęp do portu USB.

Dla tych, którzy wolą żywsze kolory powstały silikonowe obudowy IQOS 3 Multi. Wykonane są z elastycznych i odpornych materiałów, które chronią urządzenie przed zarysowaniami i ułatwiają utrzymanie go w dłoni. Tutaj dostępne są kolory: Dark Pewter, Teal Green, Marine, Cloud, Coral, Scarlet.

Wyróżnić się ułatwią też kolorowe nakładki i nasadki IQOS. Dostępne są w aż 12 barwach: Soft Yellow, Mint, Alpine Blue, Light Plum, Blossom Pink, Steel Blue, Electric Teal, Pewter, Dark Bronze, Copper, Brilliant Gold oraz Stellar Blue.

Pojemnik ceramiczny

Dobrym designem charakteryzują się pojemniki na zużyte wkłady. Mają one formę minimalistycznych wazonów i dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnym i ciemnym.

Akcesoria można zdobyć odwiedzając oficjalny sklep online oraz stacjonarne punkty sprzedaży.

fot. materiały prasowe PMI