meble do biur
linia MeeThink

Designerskie meble do biur. Nowy Styl pokazuje trzy genialne kolekcje

Aby praca była efektywna należy zadbać o jej odpowiedni komfort. Nowy Styl pokazał meble do biur, które wyróżniają się lekkim i ponadczasowym designem. To solidne i wygodne meble, które ułatwią pracę każdemu i wszędzie.

Lupino to linia foteli, którą charakteryzują opływowe kształty i dwie opcje wysokości oparcia. Linię zaprojektował Norbert Geelen, który studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie w Essen. Projektant początkowo pracował dla włoskiego studio Matteo Thun w Mediolanie, a następnie założył własne studio projektowe. Norbert Geelen specjalizuje się w projektowaniu ekskluzywnych produktów i mebli. Dla Kusch+Co, marki premium należącej do Nowego Stylu zaprojektował serię foteli idealnych do biur.

Fotele Lupino występują w wersji z nogami metalowymi, na płozie oraz z podstawą obrotową z regulacją wysokości. Dla miłośników natury jest też wersja na drewnianych nogach. Fotele występują w wariantach z niskim i wysokim oparciem. Emanują niemal sportowym dynamizmem, a ich kształt hipnotyzuje swoim minimalistycznym stylem.

meble do biur
linia Lupino

linia Lupino

MeeThink to linia mebli, obok której trudno przejść obojętnie. Już sama sesja zdjęciowa fanów designu może przyprawiać o szybsze bicie serca. Stoły MeeThink zaprojektowano tak, by pasowały do spotkań organizowanych w różnej formie. Z powodzeniem sprawdzą się podczas spotkań dużych, małych, dwuosobowych, na stojąco i siedząco. Wachlarz możliwości jest ogromny.

Seria mebli MeeThink oferuje duży wybór kształtu blatu. W ofercie znajdziemy blaty okrągłe, kwadratowe, w formie miękkiego kwadratu z zaokrąglonymi krawędziami, prostokątne oraz prostokątne z zaokrąglonymi krawędziami. Mnogość wariantów sprawia, że stoły będą pasować zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

meble do biur
linia MeeThink

To nie koniec możliwości. Nowy Styl tak opracował serię MeeThink, aby użytkownicy prócz kształtów mogli łączyć w jednym meblu różne kolory. Nie trzeba się ograniczać do stołu w jednej wersji kolorystycznej, można je łączyć w zależności od potrzeb.

Naszym celem było zaprojektowanie stołu ponadczasowego, a zarazem niepowtarzalnego. Minimalistyczna ażurowa podstawa sprawia, że MeeThink Y zapada w pamięć i świetnie współgra z każdym wnętrzem – mówi Agnieszka Niedzielska z Nowy Styl Design Team.

W efektywnej pracy ważny jest odpoczynek. Z myślą o przerwach powstała seria sof i foteli Naudu. To meble idealne do stref odpoczynku w nowoczesnych biurach, poczekalni oraz sal do spotkań z klientami. Opływowe kształty i miękkie wykończenie Naudu tworzą przyjazną i przytulną atmosferę. Dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych. Dodatkowo, nogi fotela mogą być wykonane ze stalowej rury, pręta lub litego bukowego drewna. Można też łączyć dwa kolory w ramach jednej tapicerki. Z takich możliwości z pewnością ucieszą się architekci wnętrz, którzy sięgając po serię Naudu będą mogli zadbać o każdy detal swojego projektu.

Ponadczasowy design Naudu nie dominuje nad stylem przestrzeni, ale idealnie go uzupełnia. Więcej informacji o meblach znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Nowy Styl klikając TUTAJ.

Czytaj też: Meble | Wnętrza | Minimalizm | Biuro | Nowy Styl

źródło: materiały prasowe Nowy Styl

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły