Dizajnerskie drapaki dla kotów

Dizajnerskie drapaki dla kotów. Idealne dla kotów lubiących styl i luksus!

Dizajnerskie drapaki dla kotów to rzadko spotykany gadżet. Zazwyczaj akcesoria dla naszych czworonożnych pupili kojarzą się z niskiej jakości produktami wykonanymi z plastiku lub sklejki. Inaczej jest w przypadku dzieła projektantów z koreańskiej pracowni Jiyoun Kim Studio (http://www.jiyounkim.com).

Eleganckie meble i zwierzęta domowe to nie dwie rzeczy, które zazwyczaj idą w parze. Projektanciz koreańskiej pracowni Jiyoun Kim Studio postanowili tworzyć dizajnerskie drapaki dla kotów (a także inne akcesoria), bo jak twierdzą: drapaki, kuwety, czy inne akcesoria dla kotów często bywają ogromnymi okropnymi, plastikowymi przedmiotami, które nie harmonizują z szykownymi wnętrzami domów”

Te przemyślenia sprawiły, że projektanci podjęli współpracę z marką Milliong specjalizującą się w produkcji gadżetów dla zwierząt, aby stworzyć dwa nowe produkty: drapak i więżę dla kota. Główną koncepcją kolekcji było stworzenie harmonijnych przestrzeni życiowych zarówno dla zwierząt domowych, jak ich właścicieli. Proponujemy styl życia dla zwierząt domowych i ich partnerów mówi Jiyoun Kim studio.

Elegancka wieża dla kota / Three Poles 
Wieża dla kotów powstała już w 2019 roku, jednak teraz powraca w nieco odświeżonym stylu i w innych proporcjach. K
ażde rusztowanie wieży jest modułowe, dzięki czemu użytkownicy mogą je dowolnie przestawiać według własnego gustu lub potrzeb kota. Metalowa płyta przecinająca dywan służy jako podpora dla całej wieży. Materiały kompozycje kolorystyczne zostały dobrane tak, aby uzyskać elegancką, ale także solidną strukturę, która poza podstawową funkcją będzie też przyjemna dla oka. 


Dizajnerskie drapaki dla kota / Two Circle
Drugą częścią tego projektu kocich mebli jest drapak dla kota kształcie dwóch, nachodzących na siebie kółek. Dwa drapaki, wykonane z tkaniny i drewna brzozowego, elegancko zachodzą na siebie tworząc oryginalną przestrzeń, która ma komponować się na tle minimalistycznych mieszkań. Prostota metalowej konstrukcji i okrągłego drewna brzozowego sprawia, że drapak jest solidny i łatwy w obsłudze.

Drapak dla kota Two Circle występuje w dwóch wersjach kolorystycznych beżowej i brązowej i jest podobnie jak wieża Three Poles dostępny jest na stronie marki Milliong. Oba produkty dostępne są w sprzedaży wyłącznie na koreańskiej stronie producenta Milliong. Wieżę Three Poles kupicie (TUTAJ) w cenie ok. 4000 złotych za wersję wyższą, lub za ok. 3400 złotych za niższy model. Drapak ma zostać udostępniony do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Wnętrza | Gadżety | Drewno |Zwierzęta | whiteMAD na Instagramie

źródło: https://milliong.co.kr/shopinfo/company.html