Dla koneserów designu. Wygraj Garnek Gourmet od Le Creuset!

Kochasz gotować – a może jesteś koneserem designu? Teraz możesz wygrać kultowe naczynie z kolekcji żeliwnej Le Creuset! Marka Le Creuset prowadzi konkurs, w którym można wygrać piękny garnek Gourmet. Konkurs odbywa się na Instagramie @lecreusetpl, gdzie do wygrania jest jedno z najbardziej pożądanych naczyń wśród miłośników gotowania i koneserów designu. Czas na zgłoszenie do 24 czerwca.

Le Creuset to marka o bogatej historii, której początki sięgają 1925 roku, kiedy to założyciele rozpoczęli nową erę naczyń kuchennych. Słynne żeliwne brytfanny Le Creuset są wynikiem niemal stuletniego udoskonalania, stając się współczesnym klasykiem. Przechodząc z pokolenia na pokolenie, nabierają jeszcze większej wartości z wiekiem. Unikalne kolory naczyń Le Creuset można dopasować do każdego wnętrza.

Zasady są proste:

  1. Zaobserwuj profil @lecreusetpl na Instagramie.
  2. Pod postem konkursowym umieć komentarz z nazwą potrawy oraz pomysłem na kolor z palety naczyń Le Creuset, który chciałbyś/chciałabyś użyć do jej przygotowania. Nie zapomnij oznaczyć profilu Instagram osoby, z którą chciałbyś/chciałabyś taką potrawę przyrządzić!
  3. Udostępnij konkursowy post na swoim InstaStory, oznaczając nasz profil @lecreusetpl

Możesz zamieścić dowolną liczbę komentarzy zgłoszeniowych, więc daj się ponieść wyobraźni!

Konkurs rozpoczyna się 3 czerwca i potrwa trzy tygodnie, do 24 czerwca. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na profilu Le Creuset na Instagramie 25 czerwca.

Dlaczego warto wziąć udział?

Oprócz szansy na wygranie jednego z najlepszych garnków, udział w konkursie to także doskonała okazja do podzielenia się swoją pasją do gotowania i kulinarnych eksperymentów z innymi miłośnikami dobrej kuchni. Wyobraź sobie, jak wspaniale będzie gotować w garnku Le Creuset – Twoje dania nabiorą nowego wymiaru smaku i aromatu!

 

DATA: 3 – 24 CZERWCA

CZAS: 3 TYGODNIE

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW: 25 CZERWCA NA PROFILU @LECREUSETPL NA INSTAGRAMIE

ORGANIZATOR:


Więcej informacji o konkursie i jego zasadach znajdziecie w poście w serwisie Instagram TUTAJ

źródło: materiały organizatora konkursu

Czytaj też: Kuchnia | Naczynia | Detal | Ciekawostki | Wydarzenia | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły