Dobre wzornictwo musi zachwycać! Pufa Design zaprasza na Targi Rzeczy Ładnych

W dniach 14-15 września miłośników dobrego wzornictwa czeka szczególne wydarzenie – Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie. Hasło przewodnie – „Fresh!” – podpowiada, że będzie to wspaniały festiwal świeżych pomysłów, nowych rozwiązań, odkrywczych projektantów i niebanalnych projektów. Na stoisku nr 144 w stołecznym Centrum Koneser kilka marek ze swojej oferty zaprezentuje sklep Pufa Design.

Choć mamy schyłek lata, ożywiająca świeżość kojarzy się z wiosną, więc naszą główną propozycją będzie marka Spring Copenhagen. Ten duński brand, który Pufa Design wprowadziła niedawno na polski rynek, wyznaczył sobie misję upiększania i ulepszania codzienności poprzez urocze, świetnie wykonane przedmioty, obdarzone mocą gromadzenia wspomnień. Na stoisku 144 zobaczycie więc drewniane młynki do przypraw w kształcie zwierząt, wieszaki, kuchenne pojemniki, dziecinną skarbonkę, dziadka do orzechów, a także figurki, również z drewna, które w intencji twórców mają być pamiątkami ważnych życiowych wydarzeń. Spring Copenhagen ma też w dorobku autorskie wersje matrioszek, czyli figurek chowanych jedna w drugiej. Ofertę dopełnia prosta, tradycyjna ceramika w kolorach wełny i wiosennego nieba.


Zaskakujące dekoracje z Włoch 

Z innej bajki – także jednak bardzo ładnej! – pochodzą dekoracje Miho. Ta włoska marka proponuje ozdabianie domu dekoracjami z ekologicznej płyty MDF, bogatymi kolorystycznie, w stylu i tematyce (owady, ryby, rośliny) nawiązującymi trochę do rycin ze starych encyklopedii czy atlasów. Efekt jest jednak bardzo nowoczesny i zaskakujący – nie bez powodu Miho reklamuje się hasłem „Unexpected Things!”. Warto poznać tę markę, bardzo różną od tak silnego na polskim runku wzornictwa skandynawskiego, a jednak służącą tej samej sprawie – uczynienia naszych domów ładniejszymi.

Lampa, która łączy i zachwyca

Na stoisku Pufa Design zaprezentowane też zostaną akcesoria Nordic Tales, duńskiej marki proponującej świeżą wersję północnoeuropejskiego wzornictwa, oraz jeden projekt marki Umage (również z Danii). Ten wzór to lampa Eos, wykonana z prawdziwych ptasich piór, od kilku sezonów bodaj najpopularniejszy produkt brandu. Eos jest dostępna w kilku kolorach, ale na stoisku 144 pojawi się wersja najnowsza, odcień light rose. Nie tylko dlatego, że róż jest modny i że mieści się w powszechnym pojęciu „ładności”. Po prostu uważamy Eos za wyjątkowy projekt, wyróżniający się na tle całego bogatego designu marki Umage, obdarzony mocą łączenia ludzi o bardzo różnych gustach – a o to przecież w dobrym projekcie chodzi!    

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Rzeczy Ładnych i zapoznania się z ofertą naszych marek. Znajdą tam coś dla siebie i architekt, i koneser wzornictwa, i każdy, kto po prostu czuje się dobrze w ładnym otoczeniu. Bądźcie z nami na najładniejszej imprezie sezonu! 

Pufa Design 

Targi Rzeczy Ładnych, 14-15 września 2019 r.,

godz. 11.00-19.00

stoisko nr 144, Centrum Koneser, Warszawa

więcej: www.pufadesign.pl

Zmyślne dodatki do wnętrz duńskiej marki Spring Copenhagen:

Królowa motyli – włoska marka Miho:
Gwiazda wieczoru – pierzasty Eos:

źródło: materiały prasowe