Dodaj sobie odwagi z biżuterią Kasi Wójcik. Poznajcie kolekcję Bold!

Najnowsza, (już piąta!) pełnowymiarowa kolekcja biżuterii Kasi Wójcik pt. Bold (ang. śmiały, odważny, wyraźny) to manifest kobiecej charyzmy i zmysłowości. Świetna wiadomość dla indywidualistek – po raz pierwszy kolczyki możemy dowolnie łączyć w pary! 

Projektantka wyszła z założenia, że w życiu czasem niewielkie z pozoru gesty są w stanie dodać nam odwagi, motywacji, lub wydobyć drzemiącą w nas energię. 

Jeśli wstaję rano i na przekór schematowi, zakładam dwa różne kolczyki – to znaczy, że jestem także w stanie tego dnia odważyć się na dużo więcej!  mówi autorka kolekcji, Kasia Wójcik

Właśnie chęć sięgania po więcej, poczucie mocy, odwagi do zmieniania swojego życia i świata wokół  – to zaczyna się gdzieś w środku każdej z nas. Kolekcji towarzyszy sesja autorstwa duetu młodych fotografów – Łukasza Żyłki i Pauliny Wesołowskiej. W serii niezwykle zmysłowych zdjęć oraz krótkim filmie odnajdziemy inspiracje legendarnymi osobowościami modelingu lat 90. – m.in. Cindy Crawford, Heleny Christensen i Lindy Evangelisty. Kobietami, które swoją charyzmą i odwagą osiągnęły wszystko, czego chciały.

Kolekcja dostępna jest na stronie projektantki: www.kasiawojcik.com

Kasia Wójcik jest projektantką biżuterii i złotniczką, tworzącą swoje kolekcje biżuterii ręcznie, we własnej pracowni na ul. Koszykowej w Warszawie. Trafiają one stąd do klientek na całym Świecie.

Uczestniczyła w wielu targach i wydarzeniach modowych m.in. w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, USA. Doceniły ją polskie i międzynarodowe media. Projektowania biżuterii i złotnictwa uczyła się w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz w pracowniach najlepszych artystów złotników. Jako jedyna projektantka z Polski i jedna ze stu projektantów mody z całego Świata została zaproszona do projektu “Origin Passion & Beliefs” w Vicenzie w 2015 roku, organizowanym przez jedną z największych światowych platform ze współczesną modą – Not Just a Label.

Kolekcja dostępna jest na stronie projektantki: www.kasiawojcik.com