Dodatki dla mężczyzny: jak wyglądać modniej w każdej sytuacji i o każdej porze

Akcesoria są coraz częstszym dopełnieniem męskiej stylizacji. Muszki, krawaty, poszetki, to tylko kropla w morzu możliwości, jakie oferuje szeroka gama dodatków. Jednak jak je łączyć? Jak dobierać? Co z czym pasuje, a czego definitywnie nie łączyć? Trendhim wybrało dla was kilka stylizacji, które mogą was zainspirować.

Explorer’s Outfit / podróżuj z klasą

Lato to nie tylko słońce, piasek i plaża. Lato to też podróże, wyjazdy i zwiedzanie. Połączenie swobodnego, a zarazem stylowego look’u to problem, z którym boryka się nie jeden  facet. Co nam się przyda? Na pewno okulary przeciwsłoneczne, funkcjonalny plecak i kurtka, której nie straszne najdalsze wojaże.


Anchoring Good Habits / zakotwicz w dobrym stylu

Od biegania po mieście wolisz spokój i szum fal? Nie ma problemu. Trendhim ma dla ciebie strój nieco bardziej luźny. Pojemna torba pozwoli ci zabrać nad wodę to, czego potrzebujesz, a naszyjnik z kotwicą pokaże kto naprawdę jest kapitanem tego statku.


Silver Fox / kieruj się sprytem

Dzień dobiega końca, a ty masz ważne spotkanie. Musisz wyglądać szałowo, ale i jak na ciebie przystało, świeżo i oryginalnie. Co zrobić? Przełam prosty krój detalem. Nonszalancko włożona poszetka i sygnet zrobią to idealnie.


Defining Casual Chic / bądź sobą

Torba na ramię, naszyjnik z antyczną monetą i skórzana bransoleta. Ten zestaw wybiorą ci, którzy nie boją się przyciągać uwagi. Casual Chic jest nową interpretacją bycia eleganckim. Kto powiedział, że elegancja to tylko garnitury?


The 3-piece Suit / baw się kolorami

Co z tego, że ten garnitur ma trzy części i aż siedem dodatków, skoro wszystko wygląda dobrze? Zastosowanie kolorystycznej triady to bezpieczny sposób na szykowny efekt, ale niekoniecznie jak dla naszych dziadków.


 

artykuł sponsorowany (az)

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły