s3House to dom jednorodzinny zaprojektowany przez niemieckie studio Steimle Architekten. Obiekt zlokalizowany jest na niewielkim wzniesieniu w Tybindze. Dom swoim mieszkańcom oferuje przepiękny widok na miasto i dolinę rzeki Neckar.

Zbudowany na planie podkowy, trzy piętrowy dom zamieszkuje młoda, pięcioosobowa rodzina. Na najniższym poziomie architekci umieścili garaż, pracownię oraz pomieszczenia gospodarcze. Parter natomiast zajmuje obszerny, wysoki na dwie kondygnacje salon połączony z jadalnią i kuchnią.

Wszystkie pomieszczenia na poziomie zero otwarte są na taras oraz ogród z basenem. Ostatnie piętro w całości przeznaczone jest na strefę prywatną z sypialniami, pokojem do zabaw oraz łazienkami. Wnętrze jest mocno monochromatyczne, dominuje tutaj biel oraz drewno o jasnym odcieniu. Właściwie jedynymi akcentami kolorystycznymi są liczne obrazy, które właściciele kolekcjonują od lat. Jak twierdzą architekci sama bryła budynku dzięki zastosowaniu ostrych, wyrazistych i geometrycznych kształtów jest kwintesencją ich spostrzegania współczesnej architektury.