Dom lalki Barbie wystawiony na Airbnb. Jedynie 60 dolarów za noc. 

Lalka Barbie to zabawka, która znana jest dzieciom na całym świecie. Urocza lalka, która podbiła świat kultury masowej zadebiutowała 9 marca 1959 roku dzięki Ruthowi Handlerowi. Ten dzień uznaje się za datę jej urodzin.

Jak łatwo zauważyć od „narodzin” lalki Barbie minęło dokładnie 60 lat. Z tej okazji firma Mattel nawiązała współpracę z platformą służącą do wynajmu mieszkań Airbnb. Owocem tej kooperacji jest okazjonalny wynajem Domu Marzeń Lalki Barbie, który znajduje się w Malibu.


Oferta wynajmu dostępna będzie przez 2 dni – od 27 do 29 października, a możliwość rezerwacji noclegu ruszy 23 października. Warto się spieszyć bowiem cena wynajmu jest szokująco niska. Za jedną noc w domu marzeń trzeba zapłacić 60 dolarów, czyli niecałe 250 złotych. Szczęśliwiec, który zarezerwuje noclegi będzie mógł zabrać ze sobą dodatkowe trzy osoby. W domku znajdziemy wszystko co kojarzy się z lalką Barbie. Pokoje pełne różowych gadżetów, kręta zjeżdżalnia prowadząca do basenu z widokiem na ocean, a nawet różowy kort do tenisa, czy boisko do koszykówki.