Jest jak dom marzeń. Genialna willa w Los Angeles

Pauline i Mickael to dwójka fotografów, która postanowiła połączyć swoją pasję do robienia zdjęć z podróżami i stworzyć niezwykły projekt o nazwie ” Un Cercle“.

Zwiedzając świat serwują swoim czytelnikom przepiękne zdjęcia ciekawych miejsc, architektury i ludzi. Jednym z takich punktów jest “The Saddle Peak House”, willa położona na wzgórzu w Santa Monica  z widokiem na ocean. Rezydencja, która pełni rolę domu letniskowego pod wynajem ma 4 sypialnie dwie łazienki i niesamowity ogród z basenem.

Bryła budynku ma prostą i nowoczesną formę, ale zaprojektowaną tak, aby idealnie wpisywała się w otaczający ją krajobraz. Uzyskano to między innymi dzięki zastosowaniu naturalnych, pochodzących z okolicy materiałów, a także dużej ilości otworów i przeszkleń. Dodatkowym plusem dla osób wypoczywających w tym miejscu jest cisza i spokój, ponieważ w najbliższej okolicy brak jest jakiejkolwiek zabudowy. Trudno się dziwić, że właśnie to miejsce Pauline and Mickael wybrali na kontynuacje swojego projektu.

 źródło zdjęć: http://uncercle.com/