Drewno i sztukateria. Tak wygląda 180-metrowy apartament na Mokotowie!

Jest prosty, elegancki, a we wnętrzu dodaje uroku drewno i sztukateria. Zaglądamy do 180-metrowego apartamentu na warszawskim Mokotowie, które zaprojektowali architekci z pracowni Balicka Design

Na warszawskim Mokotowie powstał 180-metrowy apartament dla 5-osobowej rodziny. Właściciele marzyli o
tym, aby zamieszkać we wnętrzu bardzo nowoczesnym i eleganckim. Jednym z wymagań wobec architektów z Balicka Design było także to, aby mieszkanie było ciepłe w odbiorze oraz by panowała tam rodzinna, przytulna atmosfera. Aby sprostać tym wymaganiom pracownia postawiła na dużą ilość drewna w postaci fornirowanych paneli mdf, które tworząc techniczny wzór sprawiają, że wnętrze jest zarówno przytulne, jak i nowoczesne.


Atmosferę ocieplają także eleganckie tapety z klasycznej kolekcji Cole & Son, sztukateria oraz dodatki. We wnętrzu tego apartamentu króluje stonowana kompozycja barw oparta na szarościach, bieli, czerni i brązach. Aby przełamać tę kompozycję architekci wprowadzili do wnętrza “przybrudzony” kolor niebieski, który widoczny jest zarówno na ścianach, meblach, jak i w dodatkach.
O architektach:
“Zespół Balicka Design w każdym aspekcie dba o najmniejsze detale, ponieważ wierzymy, że różnica między projektem dobrym, a wyjątkowym tkwi w szczegółach. Co ważne, posiadamy kierunkowe wykształcenie z zakresu architektury, dlatego oprócz projektowania pięknych i funkcjonalnych wnętrz zwracamy szczególną uwagę na wszelkie kwestie techniczne. Klienci chętnie powierzają nam kompleksową opiekę nad projektem. Doceniają rzetelność naszej pracy, terminowość i wysoki poziom obsługi Klienta. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruję się najważniejszymi dla mnie wartościami. To one wyznaczają styl i jakość mojej pracy.” – czytamy na stronie pracowni Balicka Design. Więcej o kompleksowej usłudze przeczytasz TUTAJ.

źródło: materiały prasowe / Balicka Design