Druga odsłona globalnego projektu marki Converse w Polsce

W maju tego roku Converse rozpoczął cykl europejskich edycji globalnego projektu CX Artist Series, angażującego do podjęcia kreatywnych wyzwań młodych i niesamowicie zdolnych twórców z grona All Stars. Marka nie zwalnia tempa i przedstawia kolejną odsłonę akcji, która tym razem odbyła się pod hasłem Create Next Music.

All Stars to grupa śmiałych, uzdolnionych osobowości skupionych wokół marki. Dzięki Converse All Stars mają możliwość rozwijać się i pokazać swoją twórczość szerszej publiczności, a za sprawą All Stars, marka pozostaje blisko młodego pokolenia, dzieląc wspólne wartości i zainteresowania.

Członkami ekipy All Stars, którzy tym razem zostali zaproszeni do uczestnictwa w nieszablonowym procesie twórczym są Jacob, zajmujący się szeroko pojętą muzyką (od sound designu po mix i mastering), Natalia – studentka reżyserii w szkole filmowej, Weronika – artystka multidyscyplinarna, poszukująca nowych obszarów wizualnych oraz Eryk – autor tekstów i muzyki, zajmujący się również tworzeniem zdjęć oraz filmów.


Czwórka wyjątkowych artystów miała tylko 7 dni, by pod okiem mentora i jednego z najmocniejszych reprezentantów polskiej sceny rapowej, Miłego ATZ, od zera stworzyć utwór muzyczny, który będzie wyrażał styl i charakter każdego z nich. Jak im poszło? O tym mogli przekonać się uczestnicy koncertu premierowego, który miał miejsce w ostatni weekend w przestrzeni warszawskiego klubu Niebo. Przed ich występem klubowy parkiet rozgrzali uczestnicy contestu breakingowego, który odbył się pod patronatem marki Converse, a do starcia stanęli najlepsi polscy bboys i bgirls. W wielkim finale zmierzyli się Play Rock oraz Bruce Momentum, który po zaciętej walce ostatecznie został zwycięzcą contestu. Wieczór uświetnił występ samego Miłego ATZ, a wszystkich gości w imprezowy vibe idealnie wprowadziły DJ sety Tycjany i Felipe.

Więcej informacji o mentorze oraz członkach ekipy All Stars znajduje się na stronie projektu.

Zobacz również: Moda | Warszawa | Ciekawostki | Wydarzenia