Dwukołowa pasja w Poznaniu. Mode:lina i VÈLO7 zachwycają!

Zacznijmy od początku, od osób, które marzyły o dzieleniu swojej pasji z innymi. Mowa tu o VÈLO7 – grupie przyjaciół kochających jednoślady. Z pomocą w stworzeniu miejsca godnego ich wizji przyszła mode:lina, która w Poznaniu stworzyła już niejedno, świetne miejsce.

VÈLO7 to sklep rowerowy znajdujący się w samym centrum Poznania, przy ulicy Głogowskiej 125. Miejsce to miało stać się mekką dla poznańskich fanów dwóch kół, nie tylko za sprawą wysokiej jakości asortymentu, ale i świetnego wystroju. Inną sprawą, na którą warto zwrócić uwagę jest ich pozytywne szaleństwo na punkcie rowerów. Sami o sobie mówią tak:

Ścigamy się, jeździmy, jesteśmy zakręceni na ich punkcie, spieramy się o nie dniami i nocami. Zdecydowanie kręcą nas dwa kółka

Wnętrze utrzymane jest w czarno-białej kolorystyce, która ma odpowiadać tożsamości wizualnej firmy, a jednocześnie jak najlepiej eksponować produkty. Naturalne akcenty z dykty, które są niejako wizytówką studia projektowego mode:lina dodają wnętrzu przyjemnego charakteru, przy jednoczesnym bardzo praktycznym zastosowaniu. Trójkątne, nieregularne kształty na podłodze, suficie i ścianach przypominają rowerową ramę, z którą kontrastują porozwieszane na wieszakach koła rowerowe. Wszystko to sprawia, że sklep VÈLO7 jest naprawdę inspirującym, przyjemnym dla odwiedzającego, a także pełnym pasji miejscem dla każdego rowerowego freak’a.

[foogallery id=”39547″]

PROJEKT: VÈLO7 sklep rowerowy
DESIGN: mode:lina™
ZESPÓŁ: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Anna Kazecka
LOKALIZACJA: Poznań, ul. Głogowska 125
ZREALIZOWANY: Sierpień 2017
POWIERZCHNIA: 100 m2
ZDJĘCIA: Patryk Lewiński
COMMUNICATION STRATEGYMinima Advertising People™