EDITED i najnowsza, wiosenna kolekcja Eclectic Nomad

Kolekcja Eclectic Nomad od EDITED wprowadza w wakacyjny nastrój wraz z modną mieszanką słonecznych stylizacji. Od boho i batik po sportowy styl, nowa kolekcja bez trudu łączy w sobie wiele odniesień do lat 80. oraz nawiązuje do trendów na nadchodzący sezon.

Tematem przewodnim są lata 80.: podkreślone rękawy w modne wzory i spodnie z wysokim stanem. Detale tej niezapomnianej dekady są łączone z nowymi inspiracjami. Te celowe kontrasty zauważyć można w wielu elementach kolekcji. Typowe kształty lat 80-tych spotykają się z romantycznymi wzorami boho i falbanami. Pastelowe odcienie i tkaniny batikowe mieszają się z jaskrawą odzieżą sportową Częścią kolekcji są również siatkowe dzianiny i jasne dżinsy. Klasyki w odcieniach bieli i beżu nadają linii uniwersalnego charakteru. Dyrektor ds. Marki Franziska Nellessen i zespół EDITED stworzyli lookbook kolekcji z modelką Ilyą Vermeulen w Kapsztadzie. Kolekcja została zaprojektowana przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i zespół projektowy w Berlinie.

Kolekcja Eclectic Nomad jest dostępna na EDITED.pl i we wszystkich sklepach EDITED.

O marce:

Zespół projektantów EDITED the label z poświęceniem i miłością do szczegółów tworzy około trzech kolekcji w sezonie. Inspirowane są najaktualniejszymi trendami mody z całego świata, by dostarczyć pasjonatom mody produkty odpowiadające najnowszym fasonom. I to na każdą okazję – od miejskiego casual looku, przez kobiecą modę okolicznościową, do słodkich ubrań plażowych. Od minimalistycznych do egzotycznych, od sportowych do eleganckich – dzięki zróżnicowanemu wyborowi każda kobieta może znaleźć swój indywidualny styl.

Nazwa EDITED to ich credo: tworzymy szczególne style i prezentujemy je na obszernych sesjach zdjęciowych, które robimy z inspirującymi modelami i fotografami w najwspanialszych miejscach świata.

Zobacz również:  Moda | Edytorial | Kolekcja | Fotografia

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły