Explore mode ON. Zalando Lounge prezentuje pierwszą kampanię kreatywną

Explore mode ON – Zalando Lounge zachęca do odkrywania modowych okazji.  Każdego dnia, bez względu na miejsce i porę, na Zalando Lounge pojawiają się korzystne oferty z markową modą w cenach niższych nawet o 75%.

Zalando Lounge to ekskluzywny klub zakupowy, ale i źródło inspiracji, w którym klienci mogą zarówno odkrywać nowe marki, jak i wynajdywać luksusowe brandy, które już znają, w bardzo atrakcyjnych cenach. Od ponadczasowych klasyków aż po dodatki w najgorętszych trendach sezonu – oferty dostępne na Zalando Lounge są tak zróżnicowane, że nie sposób im się oprzeć! Każdy fan mody znajdzie tu rzeczy nie tylko o niezrównanej jakości i w cenach niższych nawet o 75%.

Ekskluzywny klub zakupowy Zalando Lounge rozpoczyna kampanię pod hasłem „Explore mode ON”. Zachęca ona do odkrywania okazji modowych, które pojawiają się na platformie Zalando Lounge każdego dnia.

Kampanii towarzyszy inspirowany światem gamingu film, którego bohaterka za pośrednictwem Zalando Lounge przenosi się w futurystyczny świat cyfrowej rzeczywistości. Dzięki dostępnej w klubie modzie wciela się ona w postaci o różnych stylach – od sportowego looku athleisure po casualową stylizację łączącą wieczorową sukienkę-halkę z wojskową bomberką – aby uwolnić swojego ukochanego. Kampania – która startuje jednocześnie we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Szwecji, Danii oraz Finlandii – oddaje przesłanie Zalando Lounge, zgodnie z którym każdy dzień jest okazją do wyrażenia siebie poprzez modę. Hasło kampanii “Explore mode ON” zachęca do odkrywania okazji modowych, które pojawiają się w Zalando Lounge codziennie i pokazuje, jak dzięki nim na nowo odkryć siebie.

Zobacz również: Moda | Kolekcja | Fotografia